Stok Android Yazılımına Sahip Sony Xperia Z Google Edition Serisi Geliyor

Stok Android Yazılımına Sahip Sony Xperia Z Google Edition Serisi Geliyor

HTC One Google Edition ve Samsung Galaxy S4 Google Edition serilerinden sonra şimdi de Saf Android – Stok Android Ara Yüzü ile Sony Xperia Z Google Edition serisi geliyor. Son birkaç yıldır sadece Nexus modellerinde kullanılan ve en hızlı güncelleme alan yazılım olması sebebiyle kullanıcıların o yöne doğru kaymaya başladığı Stok Android Ara Yüzü birçok […]


ve serilerinden sonra şimdi de Ara Yüzü ile Xperia Z Google Edition serisi geliyor.

Son birkaç yıldır sadece modellerinde kullanılan ve en hızlı güncelleme alan yazılım olması sebebiyle kullanıcıların o yöne doğru kaymaya başladığı Ara Yüzü birçok firma tarafından da kabul görmeye başladı.

HTC, Samsung, , LG gibi birçok firma aslında kendi Android Ara Yüzü ile pazara çıkıyor ve satışlar yapıyorlar. Ancak son 2-3 ay içerisinde pazara çıkan Üst Düzey modeller için artık firmalar Hem Kendi Ara Yüzü hem de Ara Yüzü kullanmaya başladılar.

  Sony Xperia Z Modeline Format Atmak, Sıfırlamak ve Resetlemek

Henüz resmi olarak bir açıklama yapılmamış olsa da gelen sızıntı bilgiler ve firması ile Google firmasının daha önce başka konferanslarda yaptıkları ima ve ortaya koydukları düşünceler Google Edition serisi cihazların pazara çıkma ihtimali yükseltmiş oluyor.

Stok Android Yazılımına Sahip Sony Xperia Z Google Edition Serisi Geliyor
Stok Android Yazılımına Sahip Google Edition Serisi Geliyor

Kısacası gelecek senelerde pazarda hemen hemen her üst düzey modelin hem Normal Sürümünü hem de Google Edition sürümünü görmemiz mümkün olacak.

Ancak bu durum serisinin satışlarının da azalmasına sebep olacak. Birçok müşteri aslında serisini hızlı güncelleme aldığı için tercih etmekte idi. Google Edition serisinden sonra çok fazla modelinin satışının gerçekleşeceği ise pek imkan dahilinde değil.

Bakalım gerek Stok Android’li Google Edition gerekse de Google destekli Nexus modelleri nasıl bir satış rakamı yakalayacak 2013 senesinde.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status