Su Geçirmez Özellikli Samsung Galaxy S4 Activ Geliyor

Samsung Galaxy S4 serisi ile yakaladığı başarısını pekiştirmek için yeni bir cihazını Temmuz ayı itibariyle satışa sunmaya hazırlanıyor.  Özellikle Sony firmasının en yeni amiral gemisi Xperia Z‘nin su geçirmediğini ispat etmek için boğazda bir gemiye bağlanmış şekilde video kaydı yaparak gösterdiği reklamından sonra Samsung‘da çalışmalarına başladı.

HTC One modelinden üstün olduğunu ispatlayan Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z‘den de üstün olduğunu ispatlamak istiyor.

Yeni Galaxy S4 Activ tüm özellikleriyle Galaxy S4 ile aynı olacak sadece su geçirmez özelliği olacak. 1 Metre suyun altında 30 dakika kalabilecek bir cihazı piyasaya sürecek.

Samsung Galaxy S4 Activ
Samsung Galaxy S4 Activ

Renk olarak turuncunun seçildiği yeni Galaxy S4 Activ modeli fiyat olarak 100 TL daha pahalı olacak. Tabi birde ebat olarak biraz daha kalın olması bekleniyor. Oda su geçirmemesi için farklı bir kasanın kullanıldığı için.

Ayrıca belirtelim Galaxy S4 Activ modelinin sadece 16 GB hafızalı olanı satışa sunulacak. Galaxy S4 gibi 32 ve 64 gb seçenekleri olmayacak. Ancak hafıza kartı girişi olduğu için pekte önemli değil. Zaten ülkemizde satılan Galaxy S4’lerin %95’i 16 GB olan modeli.

 

Su Geçirmez Özellikli Samsung Galaxy S4 Activ Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir