Vestel Venüs V3 5580 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneri)

Vestel Venüs V3 5580 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneri)

Vestel firması tarafından pazara sürülen ve ülkemizce ciddi satış rakamlarına ulaşan Vestel Venüs V3 5580 cihazının Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet, Memnuniyet ve Öneri) ile karşınızdayız.firması tarafından pazara sürülen ve ülkemizce ciddi satış rakamlarına ulaşan Venüs V3 5580 cihazının Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet, Memnuniyet ve Öneri) ile karşınızdayız.

Venüs V3 5580 cihazı ile alakalı olarak öncelikle Sıkça Sorulan Sorulardan oluşan bir Hızlı Cevap alanı oluşturuyor olacağız. Sonrasında ise YORUMLAR sekmesi üzerinden sizlerden gelen soruları cevaplamaya, sorunlara ve şikâyetlere cevap bulmaya, önerileri dinlemeye ve tabi ki gelen memnuniyet bildirimlerini de sizlere ulaştırmaya çalışıyor olacağız.

 

Venüs V3 5580 – Sıkça Sorulan Sorular

Cihazla alakalı sorulan veya sorulması muhtemel olan sorularım bir araya getirip sizlerle buluşturmaya çalıştık.

 

Görüntülü Görüşme Desteği Var mı?

Vestel Venüs V3 5580 modelinde Uygulama Bazlı Görüntülü Görüşme desteği mevcuttur. Ancak 3G – Operatör bazlı olarak cihazla Görüntülü Görüşme yapamazsınız.

 

Micro SD Kart Desteği Var mı? Depolaması Ne Kadar?

Cihazda 3 GB Ram Bellek ve 16 GB Dahili Depolama Alanı vardır. Bu alanın ortalama 11 GB’ı kullanılabilir olarak tüketiciye sunulmaktadır.

Dilerseniz 32 GB’a kadar Micro SD Kart ile cihaza ek depolama alanı ekleyebilirsiniz.

 

Dâhili FM Radyo Özelliği Var mı?

Evet. Cihazda dâhili olarak FM Radyo Desteği bulunmaktadır. Hiçbir uygulamaya ve internete gerek olmadan rahatlıkla Yerel Radyoları dinleyebilirsiniz.

 

Cihazda Hangi Sensörler Yer Almaktadır?

 • Işık Sensörü
 • Yer Çekimi Sensörü
 • BSI Sensörü
 • Yakınlık Sensörü
 • Kızılötesi

 

Vestel Venüs V3 5580 Satış Fiyatı ve Satış Noktaları

V3 5580 modeli biz bu içeriği hazırlarken 899 TL Tavsiye Edilen Satış Fiyatı üzerinden satışta idi.

Ürünü Vestel Mağazalarından, Vestel sitesinden, , ve Media Markt gibi teknoloji firmalarının mağazalarından veya sitelerinden, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi siteleri üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Vestel Venüs V3 5580 Kullanıcı Yorumları

Venüs V3 5580 modeli ile alakalı olarak Olumlu veya Olumsuz şekilde oluşan Kullanıcı Yorumlarını YORUM sekmesi altından sizlerden talep ediyor olacağız.

Bu sayede Vestel Venüs V3 5580 modelini satın almak isteyen arkadaşlar cihazın Artı ve Eksi Yönlerini daha net görebilecek, alıp almama konusunda daha net kararlar verebileceklerdir.

 

Vestel Venüs V3 5580 Soru – Sorun – Şikâyet – Öneri ve Talepler

Venüs V3 5580 modeli ile alakalı olarak aklınıza takılan soruları, cihazınızda oluşan sorunları, cihazla alakalı şikâyet, öneri ve taleplerinizi YORUM kısmı üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bu sayede gelecek olan geri bildirimler ile cihazın alınabilir Seviyesi hakkında daha net bilgilere ve datalara sahip olabiliyor olacağız.

Ayrıca gelen sorunlara göre cihazın Kronik Sorunları da bir sayfa altında net olarak görülmüş ve Vestel firmasına geri bildirim yapılmış olacaktır.

  Rekabet Kurumu Teknoloji Devlerine Cezayı Kesti
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. Şikayetlerin çoğu hep aynı sim kartı okumuyor telefon alalı 1sene oldu sim kartı okumuyor garantiye gönderdim geldi yine aynı

  • Yeniden servis ile bir görüşün. Farklı bir sim kart ile de deneme yaparsanız daha iyi olur.
   bazen kesilerek kullanılan sim kartları okumada sıkıntı yaşayabiliyorlar.

 2. v3 5040 modelini 6 aydır kullanıyorum. Navigasyonu çalışmıyor, kendi kendine yeniden başlıyor 2 kez servise gitti 15 gün kaldı yapamadılar, firma ilgisiz

  • Konuyu Tüketici Hakem Heyetine taşıyarak sonuca ulaştırabilirsiniz.

 3. Yerli telefon olarak 3 aydır kullanıyorum. Telefon gayet hızlı ve şık. Internet kapalı oldugunda sarzı nakadar konuşursan konuş mukemmel. Internet acıkken 3000 amper batarya olmasına rağmen yetersiz. Bide reklamları cok az tıcari bolum ıyı calışmıyor bence. Cekim gucude biraz zayıf fıyat ve şıklık on numara beş yıldız 🌟

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status