Vodafone’dan Cep Avans Servisi (Ön Ödemeli Abonelere 5 TL Avans Kredi)

Vodafone’dan Cep Avans Servisi (Ön Ödemeli Abonelere 5 TL Avans Kredi)

Vodafone Ön Ödemeli Aboneler için Avans Servisini aktif hale getirdi. Daha önce Turkcell tarafından sürdürülen bu sistem artık Vodafone Ön Ödemeli aboneler içinde kullanılabilir durumda. Avans kredi olarak sunulacak olan 5 TL ile bakiyeniz bitse bile 5 TL miktarınca avans kredi kullanabileceksiniz ve bu kredi ile tarifeniz kapsamında görüşme yapabileceksiniz. Herhangi bir kayıt gerektirmeyen Cep […]


Vodafone Ön Ödemeli Aboneler için Avans Servisini aktif hale getirdi. Daha önce Turkcell tarafından sürdürülen bu sistem artık Vodafone Ön Ödemeli aboneler içinde kullanılabilir durumda.

Avans kredi olarak sunulacak olan 5 TL ile bakiyeniz bitse bile 5 TL miktarınca avans kredi kullanabileceksiniz ve bu kredi ile tarifeniz kapsamında görüşme yapabileceksiniz.

Herhangi bir kayıt gerektirmeyen Cep Avans Hizmeti bütün kullanıcıların hizmetindedir.

Faturasız hat kullanan abonelerimize özel Cep Avans Servisi ile 24 Şubat 2011 (bugün) tarihinden itibaren abonenin yükleme yapması ile birlikte aktif hale gelecek ve bakiyesi sıfıra düştüğünde aboneye 5 TL avans kredi verilecektir. Örneğin 24 Şubat tarihinde Cep Lira yüklemesi yapmış olan bir abonemiz görüşme yaparken bakiyesi sıfırlanırsa, görüşmesi kesilmeyecek ve (-)5 TL bakiyeye kadar görüşmesine devam edebilecek. Böylece faturasız abonelerimizin liraları bitse bile iletişimleri kesilmeyecek!

  FreeZone Abonesi Gençler Bedavaya Sınırsız Mesajlaşıyor

Servisin otomatik tanımlanması bireysel faturasız hat sahibi aboneler için geçerli olup, kurumsal faturasız hat sahibi abonelerin bu servisten yararlanma talepleri ilgili şirket yetkililerince iletilmelidir

 

Vodafone Avans Kredi Sıkça Sorulan Sorular

Yeni hat aldığımda Cep Avans Servisi’ni nasıl kullanırım?

Yeni hat aldıktan sonra ilk Cep Lira yüklemenizin ardından hattınız için Cep Avans Servisi  aktif hale gelecektir. Bakiyeniz sıfıra düştüğünde ise 5 TL avans kredi hattınıza tanımlanacaktır.

Yeni aktivasyonda servis otomatik açılacak mı?

Evet, ancak abone istemediğini belirtmesi durumunda servis shop yetkilileri tarafından iptal edilebilir.

Faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemi yapıldığında servis default aktif olacak mı?

Evet, her türlü faturasız hat aktivasyonunda servis aktif olacaktır.

Avans hesabım olan 5 TL’yi nerelerde kullanabilir miyim?

Avans kredi olan 5 TL yalnızca sesli görüşme,SMS ve MMS’lerde kullanılır. içerik servisleri, uluslararası, Kıbrıs aramaları, roaming (Kıbrıs dahil), bağış, özel servis, TL transfer, rehberlik hizmetleri, Mobil TV, herhangi bir ek paket alımı (SMS, Data vs) için kullanılamaz.

5 TL avansım ile opsiyon satın alabilirmiyim?

Hayır.

Hangi kanallardan abonelik ve iptal işlemi yapılabilir?

SMS(7505), USSD(*7505#), web, MH, Vodafone Cep Merkezleri, IVR(7048)

Şebeke içi  ücretsiz görüşme hakkım var ve bakiyem “0” TL.  Diğer yönlere aramalarımda ya da SMS gönderimlerimde avans kredimi kullanabilir miyim?

Evet

Cep Avans’daki avans kredi tek kullanımlık mıdır?

Hayır. Cep Avans Servisi kapsamında kullandığınız avans krediler yükleme yaptığınızda bakiyenizden düşülecektir ve ardından tekrar bakiyeniz sıfır olduğunda 5 TL avans kredi hattınıza yüklenecektir.

Cep Avans’ı kullanılırken tarifem değişir mi?

Cep Avans Servisi’ni kullanırken mevcut tarife şartları ile iletişime devam edersiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  • Hangi kanallardan abonelik ve iptal işlemi yapılabilir?
   SMS(7505), USSD(*7505#), web, MH, Vodafone Cep Merkezleri, IVR(7048)

   En basitinden 7048 i arayabilir yada telefondan*7505# şeklinde işlem yapabilirsiniz.

  • Önce Avans Ücreti düşer. Geri kalanla SMS Paneti alamazsınız. O sebeple örnek veriyorum 9 TL lik bir sms paketi alacaksanız en az 14 TL yükleme yapmanız gerekir.

  • Bilgi içerisinde şu şekilde bir not var. Gözünüzden kaçtı sanırım:

   Avans kredi olan 5 TL yalnızca sesli görüşme,SMS ve MMS’lerde kullanılır. içerik servisleri, uluslararası, Kıbrıs aramaları, roaming (Kıbrıs dahil), bağış, özel servis, TL transfer, rehberlik hizmetleri, Mobil TV, herhangi bir ek paket alımı (SMS, Data vs) için kullanılamaz.

   SMS paketi alınamıyor bu durumda. Ama normal SMS gönderimi yapılabiliyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status