Yeni WhatsApp Çıktı

Yeni WhatsApp Çıktı

Yeni whatsapp artık kullanıcıların hizmetine sunuldu. Birçok yenilikle beraber gelen uygulama materyal tasarımı ile ön planda olacak. Android cihazlarda birçok uygulamanın seçtiği bu tasarım artık whatsapp içinde kullanılır durumda. Yeni simgeler, renkli emoji ler, animasyonlar ile yenilenen ara yüzü ile göze çarpmakta. Çok yakında Google play de yayınlanacak uygulama sizleri de memnun edecektir.

Günlük yaşantımızda elimizden düşürmediğimiz mobil cihazların platformunda anlık mesajlaşma için kullandığımız WhatsApp’ı Android üzerinden kullananlar, özellikle son aylarda yeniliklere doymuyor. Genellikle Apple kullanıcılarının işletim sistemi olan iOS, henüz sesli arama özelliğini bile çıkarmamışken Android kullanıcılarını sevindiren bir güncelleme daha geldi. Whatsapp,Google’ın benimsediği Material Design sürümüyle indirilmeye hazır olduğunu duyurdu.

Bu yeni çıkan uygulamadan şuan sadece androıd kullanıcıları faydalanabiliyor. Diğer işletim sistemlerinin de dört gözle beklediği yeni uygulama bakalım onlara ne zaman ulaşacak. Facebook satın aldıktan sonra çok daha fazla gelişme gösteren whatsapp her kes tarafından sevilen ve çok kullanılan bir uygulama olmayı başardı ve kendini bu alanda kanıtladı.

Kaynak : http://www.paftu.com/yeni-whatsapp-cikti-5702.html adresinden alınmıştır.

Yeni WhatsApp Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir