iPhone 6s ve iPhone 6s Plus İçin İlk Çadır Kuruldu

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus İçin İlk Çadır Kuruldu

Apple Fanatikleri ve Para Kazanmak isteyenler tarafından artık bir ritüel haline gelen Apple Kuyrukları bu sene Tanıtım Sonrasında oluşmaya başladı. 25 Eylül 2015 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinde ilk olarak satışına başlanacak olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için şimdiden çadır kurup Apple Store önünde uyumaya başlayanlar var. İşte CNET Editörlerinden Seamus Bryne tarafından görüntülenen […]


Fanatikleri ve Para Kazanmak isteyenler tarafından artık bir ritüel haline gelen Kuyrukları bu sene Tanıtım Sonrasında oluşmaya başladı.

25 Eylül 2015 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinde ilk olarak satışına başlanacak olan 6s ve 6s Plus için şimdiden çadır kurup önünde uyumaya başlayanlar var.

İşte CNET Editörlerinden Seamus Bryne tarafından görüntülenen Fanatiği ilk bekleme çadırı.

 

 

Satışa 15 Gün Kala Kapıda

Satışına başlanmasına 15 gün olan Apple 6s ve 6s Plus modelleri için şimdiden kuyruğa giren bir ABD Vatandaşı kim bilinmiyor.

Ancak artık bu Apple Kuyruğu bir ritüel halini almış durumda.

Birçok Apple Fanatiği cihaza ilk sahip olan olabilmek adına kuyrukta bekliyor, kuyrukta kendi yerine beklemesi için adam kiralıyor.

Hatta bu işi yapanların olduğu, Apple Kuyruğuna günler önce geçerek satışa birkaç saat kala açık arttırma ile yerlerini satanlar bile olabiliyor.

Ayrıca bazı firmalar sırf Reklam Amaçlı olarak kuyrukta kendilerine yer bulabiliyor ya da kuyrukta bekleyenleri Canlı Reklam Aracı haline getirebiliyorlar.

Apple Kuyruğu Erken Başladı
Apple Kuyruğu Erken Başladı

  Apple Ucuz iPhone Modeli İçin Kolları Sıvadı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status