Samsung Galaxy S3 İçin İlk Android Güncellemesi Geldi

Samsung Galaxy S3 Android Güncellemesi
Samsung Galaxy S3 Android Güncellemesi

Samsung Galaxy S3 modeli için ilk Android Güncellemesi geldi. Şu aşamada İngiltere gibi belli başlı ülkelerde dağıtılan güncelleme birkaç gün içerisinde Türkiye’de aktife alınacak.

31,17 MB civarında bir büyüklükte olan ve operatöre göre değişebilen bu güncelleme ile cihazda sürüm yükseltmesi olmayacak. Ancak bazı açık ve hatalar giderilecek.

Samsung Galaxy S3 Android Güncellemesi
Samsung Galaxy S3 Android Güncellemesi

Android 4.0.4 kullanan Samsung Galaxy S3 modelleri aynı şekilde 4.0.4 sürümünde kalacaklar. Ancak gelecek olan I9300XXLES kodlu güncelleme ile cihazın daha stabil çalışması ve bazı hataların düzenlenmesi sağlanmış olacak.

Cihazda sürüm numarası veya görsel bir değişim olmayacağı da verilen bilgiler arasında. Yani güncelleme sonrasında görünürde bir aksiyon olmayabilir ama kodlama yapısında değişiklikler olacağı kesin.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

44 Yorum

 1. 10 sene önce

  Arkadaşlar Samsung S3 aldım fakat ekranını çizdim şimdi bunu nasıl değiştirebilriim. Çok yeni bir telefon olduğu için servise vermekde istemiyorum yetkili bir bayi arıyorum bilginiz var mı?

 2. 10 sene önce

  Eklentiyi yükleyenler var mı arkadaşlar? Ne gibi değişiklikkler oluyor performans değişikliğinde gözle görülür bir değişiklik gördünüz mü? Deneyenler yazarsa sevinirim.

 3. 10 sene önce

  Galaxy s3 telefonu resimlerde çok küçük görünüyor yalnız baş başa kaldığınzıda mini bir tablet olarak karşınzıa çıktığını görüyorsunuz. Bunu biraz daha anlaşılır kılması lazım Samsung’un büyüklü konsunda.

 4. 10 sene önce

  Samsung galaxy telefonlarının diğer özellikleri arasında çift hatlılık özelliği var mı? Gerçekten bunu hiç bir yerde görmedim. Yalnız bu kadar gelişmiş bir telefonun çift hattı olacağanı düşünüyorum?

 5. 10 sene önce

  Samsung galaxy s3’de saatin nasıl ayarlayacağını bilen var mı? ayarlar kısmından giriyorum yalnız saat kısmını değiştirdiğimde değişmiyor acaba bu güncellemeyi yükledikten sonra sorun çözülür mü?

 6. 10 sene önce

  Beyaz Samsung S3 en iyisi. Zaten bildiğm kadarıyla ilk başta sadece beyaz, siyah ve çakıl taşı renginde çıktı fakat daha sonra bu renkler artıralacakmış. Çok saçma değil mi en başta artırsalar çok daha yararlı olur bence.

 7. Samsung kitlesini belirlemeli veya herhangi bir kitleye özendirmeli cidden. Misal iphone zenginler için yalnız bakın normal bir insanda borç harç yapıp iphone alabiliyor bunun aynısını samsung yaparsa ancak başarılı olabilir.

 8. 10 sene önce

  İphone karşısında şu an için duracak bir telefon olarak göremiyorum. Çünkü İphone telefonunun kendine özel bir konsepti ve tasarımı var. Bu tasarımı sağlayacak diğer telefonlarda yok Samsung’un.

 9. 10 sene önce

  Artık bir çok televizyon kanalı ve haber portalı Android işletim sistemine göre eklentiler – yazılımlar kuruyor. Bu da hem Android için hemde Samsung S3 için yararlı elbette.

 10. 10 sene önce

  Android işletim sistemini kullanması nedeniyle Samsung telefonlarını kodlayan bir yazılımcı grup sürekli olarak Samsung firmasına güncelleme yapıyor ve bence bu grup samsung’un ücretli bir illegalite grubu. Yani maddi yardım sağlıyor yalnız bunu diğer yazılımcıları özendirmek için medyaya yansıtmıyor.

 11. 10 sene önce

  Kendini s3 ile tanıtan Samsung bakalım bu telefonda tutmazsa ne yapacak çok merak ediyorum. Umarım iyi bir şey ortaya çıkarmıştır. Bence İphone karşsıında tarasımsal olarak değilde daha çok yazılımv e özellikler ile durabilecek bir telefona benziyor.

 12. 10 sene önce

  Google Samsung s3 modelinin çıkmasından sonra Galaxy samsung s2, s1 ve note serisinde bir ucuzlama konusu almış başını gidiyor? Bu telefon serilerinde bir kampanya, ucuzlama olacak mı?

 13. 10 sene önce

  Google Play ile Android işletim sistemine bir çok Samsung Galaxy s3 özelliği ekleyebiliyorsunuz. GOogle Play’ı kullanarak aynı zamanda telefonunuza ücretsiz olan çeşitli oyunlarda yükleyebilirsiniz.

 14. 10 sene önce

  Samsung Galaxy S3’de ekranın boyutu işlevsellik bakımından iyi yalnız tasarımsal açısından kötü. Yalnız önemli olan elbetteki işlevsellik bu nedenli ekranın büyük olması teknoloji sever ve iş adamları için çok güzel bir özellik.

 15. 10 sene önce

  Samsung tasarım için yapması gerekenler bir takım özellikler var. Öncelikle bayanlara göre de S3 üretecek. Ülkemizde bayanların her ne kadar telefon mimarisinden anlamasada tasarıma düşkün bir çok kişi var. Pembe tasarım çok ile çok hoş bir telefon olabiliyor.

 16. 10 sene önce

  Samsung telefonlarının işletim sistemi Android olması açık kaynak kodlu olduğundan geliştiricileri bu telefona yönlendiriyor. Zaten Nokia’a akıllı telefon piyasasında hiç göremiyorum. Bakalım ileriki günlerde 808 Pureview ne yapacak.

 17. 10 sene önce

  Telefonun tasarımı iyi olmasada yazılım ve özellikleri açısından gerçekten iyi sayılır. Yalnız bulunduğu özellliklere karşı fiyatını karşılaştırdığımızda aynı kanaati getiremiyorum.

 18. 10 sene önce

  Samsung telefonunun göz hareketlerini okuyabilmesi çok hoş. Telefonların giderek akıllı olması beni heyacanlandırıyor. Bundan 10 yıl sonra teknolojinin nerelere geleceğini kanaat getiremiyorum.

 19. 10 sene önce

  Samsung telefonunu güncelleme kalktığımda çok fazla uğraşmıştım. Bu ve buna benzer akıllı telefonlar için umarım çok pratik bir şekilde güncelleme yapılıyordur. Hatta ve hatta bir bildirim tarzında bir şey gelse çok güzel olur.