Samsung Galaxy S3 QWERTY Modeli Geliyor

Samsung firması Galaxy S3 modeli üzerinde çalışmalar yapmaya ve kullanıcılara daha fazla seçenek sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda sızdırılan haberlere göre Samsung Galaxy S3 modelinin bir de QWERTY Klavyeli modeli üretilecek.

Galaxy S3 ve Galaxy S3 Mini den sonra bir de Galaxy S3 QWERTY modeli gelecek olması aslında kullanıcılar için bir sürpriz olmayacaktır. Pazarda artık yeni model ve özelliklerin çok fazla ön plana çıkmaması elbette ki firmaların daha fazla tasarımsal oynamalar ile ön plana çıkmasına sebep olacak.

Android 4.1 Jelly Bean İşletim sistemi ile gelmesi planlanan, 1280*672 Piksel çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip olması planlanan cihazın pazara Samsung GT-B9150 kod adı ile çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S3 QWERTY Modeli GT-B9150 Yolda
Samsung Galaxy S3 QWERTY Modeli GT-B9150 Yolda

Samsung tarafından üretilen Exynos 5 Dual çipset ailesini kullanması planlanana üründe 1.7 GHz lik ARM Cortex A15 işlemci ailesi kullanılacak. Ayrıca grafik biriminde de yeniliğe gidilecek ve neredeyse bir senedir her modelde kullanılan Mali 400 modeli yerine bu cihaz ile Mali T-604 modeline geçiş yapılacak.

Samsung B kodu ile geleceği için direkt olarak Klavyeli Model olarak adlandırılan GT-B9150 modeli henüz Samsung firması tarafından doğrulanmadı ancak pazara çıkma olasılığı oldukça yüksek.

Yeni çıkacak olan bu modelinde Samsung Galaxy S3 modelinden daha üst özelliklere sahip olacak olması elbette ki yakın dönemde bir Galaxy S4 modelinin habercisi de olabilir. Çünkü hem Galaxy Note 2 modeli hem de bu model özellikleri ile Samsung’un amiral gemisinden daha iyi durumda.

Bakalım Galaxy S3 QWERTY modeli gerçekten var olabilecek mi ve Samsung firması bu cihazı 2012 senesi bitmeden pazara duyuracak mı?

Samsung Galaxy S3 QWERTY Modeli Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 5 Aralık 2013, 12:30

    Samsung Galaxy S4’e (I9505), Android 4.4 KitKat Nasıl Yüklenir? –