Pasaport KayıtSony Xperia Z1 Honami Modelinin Basın Görselleri İnternete Düştü

Sony Xperia Z1 Honami Modelinin Basın Görselleri İnternete Düştü

Sony kanadının Sony Xperia Z modelinde yaşadığı hüsran sonrasında pazara sürmeye hazırlandığı Sony Xperia Z1 Honami veya Sony Xperia İ1 Honami  ismi ile pazara çıkacak olan yeni modeli için ilk görsellerde geldi. Sony tarafından Basın Görseli olarak hazırlanan görsellerin internete sızdırılması ile başlayan süreç sonucunda Siyah, Beyaz ve Mavi renkteki 3 adet Sony Xperia Honami […]


kanadının Xperia Z modelinde yaşadığı hüsran sonrasında pazara sürmeye hazırlandığı Xperia Z1 Honami veya Sony Xperia İ1 Honami  ismi ile pazara çıkacak olan yeni modeli için ilk görsellerde geldi.

Sony tarafından Basın Görseli olarak hazırlanan görsellerin internete sızdırılması ile başlayan süreç sonucunda Siyah, Beyaz ve Mavi renkteki 3 adet Sony Xperia Honami modelinin nasıl görüneceği hakkında da net bir bilgi elde etmiş olduk.

modelinden farklı olarak kasa çevresinde metal çerçeveler kullanan firma onun dışında ekstra bir düzenleme yada değişim yapmamış gibi görünüyor.

Sony Xperia Z1 Honami Modelinin Basın Görselleri İnternete Düştü
Modelinin Basın Görselleri İnternete Düştü

20,7 MP’lik kamerası, 2,2 Ghz’lik Dört Çekirdekli SnapDragon 800 serisi işlemcisi, 2 GB ram miktarı ve Full HD ekranı ile yakın dönemde hayatımıza girecek olan modeli için geri sayımda başlamış durumda.

  Sony Xperia S Modelinde Android 4 Güncellemesi Mayıs'da

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status