Vodemnet Paketlerine Üye Olan Vodafone Abonelerine Faturalarında 15 TL İndirim ve Ücretsiz Vodem

Vodafone Vodem’le Avantajlı Konuşma  Tarifesi ile VodemNet paketlerine 18 Aylık sözleşme imzalayan abonelere 18 Ay Boyunca faturalarından 15 TL indirim yapılacak. Kampanya kapsamında her ay 15 TL faturanızdan düşülecek.

Kampanya kapsamında 1 G yada 4 GB vodem paketlerinden birisi alan ve 39 TL üzerindeki Cep Avantaj ve Cep Kamu tarifelerinden birisi kullanan Vodafone aboneleri hem her ay 15 TL Fatura İndirimi kazanacak hem de Vodafone K3570-Z Markalı Vodeme Ücretsiz sahip olacaktır.

Vodem’e Avantajlı Konuşma Kampanya Esasları

 • Vodafone “Vodem’e Avantajlı Konuşma” kampanyası kapsamında, 1GB lık veya 4 GB Mobil İnternet  ( Vodemnet) paketlerinden birine 18 ay taahhüt veren bireysel faturalı abonelere, aynı müşteri numarası altında farklı bir faturalı hatla birlikte kullanılmak üzere kampanya kapsamındaki; Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafone’lularla, Cep Avantaj Her Yöne, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne +, Red, Red+, Cep kamu 40, Cep kamu 1000 Maxi   tarifelerinin aylık ücreti üzerinden, 15TL (KDV,ÖİV Dahil) indirim ve 1 adet Vodem (K3570-Z) ücretsiz olarak verilecektir. Ücretsiz olarak verilen Vodem  marka ve modeli stoklardaki duruma göre değişiklik gösterebilir.
 • Vodafone kampanya koşullarını ve Kampanya kapsamındaki tarife/paket ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanyadan abonelerin yararlanabilmeleri için, Vodem kampanyasına tanımlanacak hat ile kampanya dahilindeki ses tarifelerinden birini kullanan  ses hattının aynı müşteri numarası altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya girişinde abonelerin Ses tarifesini kullanacakları farklı bir faturalı hatta (referans numarası)  daha sahip olmaları gerekmektedir. Müşteriler taahhüt vererek kampanyaya katıldıkları Vodem hattının (ana numara) dışında yeni veya mevcut faturalı hatlarından herhangi birini ses hattında kullanmak üzere seçebilirler.
 • İndirim verilecek ses hattı için tanımlanacak olan GSM hattı ve kampanya girişi yapılan Vodem hattı bu kampanya kapsamında sadece bir kez kullanılabilir. Ve Aynı müşteri numarasına ait faturalı bireysel abone, farklı Ana Numara ve Referans Numaralarına tanımlanmak üzere 1 kez  bu kampanyaya katılabilir.
 • Kampanya giriş tarihi itibari ile ve ses hattı kampanya kapsamındaki faturalı ses tarifelerinde ve koşullarında  olduğu sürece, ilgili  hattın hesaplanacak olan ilk faturası ile birlikte indirim verilmeye baslanır. Bu sebeple söz konusu ilk fatura döneminde çıkan faturanın KDV, ÖİV dahil 15 TL nin altında olması durumunda, sadece fatura tutarı kadar indirim sağlanır  ve kampanya kapsamında verilen  KDV, ÖİV dahil 15 TL tutarındaki indirimden geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez. Ses hattı en fazla 18 fatura donemi boyunca indirim almaya devam edecektir.
 • Vodem hattının kampanyası aktif oldugu surece ve ses hattı kampanya kapsamında  belirlenen faturalı ses tarifelerinde oldugu sürece , ses hattına indirim verilmeye devam edilecektir.  Ses hattına verilen indirim  sadece kampanya kapsamındaki koşullar geçerli olduğu sürece devam edecektir. Müşteri kampanya dışındaki ses paketlerine geçiş yaptıktan sonra tekrar kampanya dahilindeki ses tarifelerine geçiş yaparsa ve vodem hattının kampanyası devam ediyorsa,  ses hattı tekrar indirim almaya indirim almaya baslayacaktır. Ancak Ses hattı devir, sebeke içi geçiş, mnp port out, dondurma, başka bir kampanyaya katılım ve iptal işlemlerini yaparsa indirimi tekrar geri verilmemek uzere iptal edilecektir.
 • Kampanya girişinde, Vodafone ses hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve kampanya kapsamındaki indirimi kampanya koşullarını sağladığı tarih itibariyle alır.ve söz konusu indirim 17 fatura dönemi boyunca uygulanır.
 • Abone, taahhütname imza tarihinde her iki hattı için (Ana Numara ve Referans Numara) Kampanya koşullarını sağlamak amacıyla ileri tarihli tarife değişikliği talebinde bulunursa, abonenin Referans Numarasına tanımlanacak indirim, uygun tarife değişikliğinin gerçekleştiği fatura döneminden başlamak üzere 17 fatura dönemi boyunca uygulanacaktır.
 • Abone ses hattı için kampanya süresi boyunca fatura donem değişikliği yaparsa; değişiklik yaparak dahil olduğu fatura dönemine ilişkin tutarın faturası oluşturulur. Bu tutar KDV, ÖİV dahil 15 TL nin altında ise Kampanya kapsamında sağlanan KDV ÖİV dahil 15 TL tutarındaki indirim sadece fatura tutarı kadar sağlanır ve geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez.
 • Taahhütname geçerlilik süresi bitiminden önce; abonenin kullanım taahhüdü verdiği tarifenin tanımlı olduğu vodem hattına ilişkin olarak; Vodafone Tip Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda ya da taahhütnamedeki yükümlülüklerine aykırı hareket etmesi, Vodafone ” Aylık Vodemnet Paketleri – 1 GB/4 GB Vodemnet Paket ” tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi durumunda; Taahhütname’ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı aşağıdaki şekilde hesaplanarak abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı:(Cihaz Bedeli / Taahhut suresi ) * kalan ay sayısı) + ses hattına verilen indirimler (kampanyada kalınan ay sayısı * kdv,öiv dahil- 15 TL) olarak belirlenmiştir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Vodafone vodem hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler/mobil internet paketleri için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife/mobil internet paketi geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve “Vodeme Avantajlı Konuşma” kampanyasına giriş yapmasına izin verilir. Kampanya konusu haklar abonenin kampanya kapsamına dahil edilmesi anında tanındığı için; ilgili tarife/mobil internet paketi değişikliği gerçekleşmeden ve/veya gerçekleştikten sonra kampanyadan çıkış yaparsa mevcut ceza koşulları uygulanır.Uygulanacak ceza, abonenin refarans numarasına kampanya kapsamındaki indirimin tanımlanıp tanımlanmadığına gore değişiklik gösterir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki tüm tarife ve mobil internet paketleri(vodemnet)  için geçerli olan tüm esaslar Faturalı “Vodeme Avantajlı Konuşma” Kampanyası içerisinde yeralan  tüm tarife ve mobil internet yani Vodemnet paketleri içinde geçerlidir.
 • Vodafone Süper Hızlı Mobil Internet hizmetinden faydalanmanız için 3G yazıp 3636’ya göndererek 3G aboneliğini başlatmış olmanız ve Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmanız gerekmektedir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • İlgili kampanya bireysel faturalı aboneliklere açıktır.
 • Tarife kullanım bilgilerine internet vb gibi mecralardan ulaşılabilir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde Aylık Vodemnet paketleri – 1 GB ve 4 GB Vodemnet paket dahilinde kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Faturalı Vodem Kampanya portföyündeki cihazlar Vodafone SIM kartlarıyla sorunsuz çalışmaktadır. Diğer operatörlerin kartlarıyla kullanabilmek için manuel ayar yapılması gerekmektedir.
 • Aboneler , vodem kullandıkları hatla taahhüt süreleri boyunca bir kere üst pakete (1GB Vodemnet paketten 4 GB Vodemnet pakete) bir kere de kampanyaya ilk girişlerinde seçtikleri pakete geri dönme hakkına sahiptirler. Aboneler yeni seçtikleri paketi dönem sonu itibariyle kullanmaya başlayacak olup, yeni dönem itibariyle seçtikleri pakete göre ücretlendirileceklerdir.
 • Vodem kullandıkları hatla Paket değiştiren aboneler üst/alt pakete geçtiklerinde yeni cihaz talebinde bulunamazlar.
 • Abone vodem hattına ait numaraya tanımlanmış olan   data paketini ilk fatura dönemi bitmeden değiştiremez.
 • Abone vodem hattına ait numaraya tanımlanmış olan  data paketini bir fatura dönemi içerisinde bir kere değiştirebilir.
 • İlgili kanun maddeleri gereğince; bir kereye mahsus ilk abonelik tesisi için Özel İletişim Vergisi (ÖİV), Telekomünikasyon Kurumu ruhsat ücreti aboneden alınır. Hattın kullanımından doğan Telekomünikasyon Kurumu kullanım ücreti abone tarafından ödenecektir. Abonenin hattını kullanmaması veya kendi isteği ile tekrar kullanmak üzere kapatması durumlarında tüm aylık bedeller abonenin faturasına yansıtılır.
 • Kampanyaya katılım sadece Vodafone Cep Merkezlerinden ve Vodafone tabelasına sahip alt bayilerden gerçekleştirilecektir.
 • Tüm fiyatlara KDV ve OIV Dahildir.ve Kampanya 30.09.2011 tarihine kadar geçerlidir.

Sık Sorulan Sorular

Kampanyadan hangi tip aboneler faydalanabilir?

Kampanyadan, belirlenen tarifeleri kullanan  veya kullanacak olan Bireysel faturalı hat sahibi aboneler faydalanabilir.

Kurumsal ve ÖnÖdemeli aboneler kampanyadan yararlanabilir mi?

Hayır

Kampanyaya giriş yapılabilmesi için özel bir şart mevcut mudur?

Evet,  Aylık 1GB veya 4 GB Vodemnet paketlerinden birine 18 ay taahhüt veren aynı zamanda farklı bir faturalı hatla aşağıdaki ses tarifelerini kullanan bireysel faturalı aboneler kampanyaya giriş yapabilir.

Kampanya Kapsamındaki Ses Tarife Kodları :

 • Cep Avantaj Midi – 39 TL
 • Cep Avantaj Vodafone’lularla –  35 TL
 • Cep Avantaj Her Yöne – 55 TL
 • Cep Avantaj Her Yöne Ekstra – 59 TL
 • Cep Avantaj Her Yöne+  / 79 TL
 • Red / 99 TL
 • Red+ / 149 TL
 • Cep kamu 40 TL
 • Cep kamu 1000 Maxi 40 TL

Bu kampanya ne zaman başlayacak?

07 Haziran 2011 itibariyle satışa sunulacaktır.

Kampanya satışından yetkili olacak kanallar kimler olacaktır?

Vodafone Cep Merkezleri  ve   Vodafone tabelasına sahip alt bayiler

Kampanyaya kaç adet hatla katılım sağlanır?

Bireysel abonelerimiz için aynı müşteri numarası altında 1 hatla kampanyaya giriş yapılabilir. Aynı müşteri numarasına ait faturalı bireysel abone,  1 adet GSM numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir

Bu kampanya kapsamında abonelere ne verilmektedir?

Bu Kampanya  ile Vodemnet paketlerine 18 ay taahhüt veren abonelere ,  ses tarifelerinde kampanya süresi boyunca aylık  15 TL İNDİRİM!(KDV,ÖİV Dahil) verilecektir. Ayrıca kampanya kapsamında  1 adet Vodem (K3570-Z) de  hediye edilecektir.

Kampanya kapsamında hangi model vodem verilecektir?

K3570-Z model  Vodem (3,6 Mbps)

Kampanya ismi nedir?

Vodem’e Avantajlı Konuşma Kampanyası

Cihaz modeli nedir?

K3570-Z  ZTE0004 – 65 TL

Kampanya kapsamında ki ses ve vodem hattının aynı müşteri numarası altında olması zorunlu mudur?

Evet, aynı müşteri numarası altında olmayan hatlar kampanyaya tanımlanamaz.

Kampanya kapsamında Vodem hattı içersinde ki faturalı hat yeni aktivasyon mu olmak zorundadır

Hayır, abonenin 18 ay taahhüt vererek kampanya ya giriş yapacağı  vodemnet paketlerine tanımlanacak  data  hattına abone sahipse yeni bir hat aktivasyonu yapmadan bu mevcut hatta da kampanya kuralları kapsamında ana  numara (Vodem hattı) olarak tanımlanabilir.

Abonenin kampanyadaki ana numaraya tanımlamak istediği mevcut hattının üzerinde herhangi bir data opsiyonu var  ise kampanya ya giriş yapılabilir mi?

Evet, data paketlerinin birbirleriyle alınma kurallarına göre mevcut data paketi, kampanyadaki data paketi ile aynı anda alınabiliniyorsa, kampanya ve opsiyon anlık tanımlanır.

Abonenin mevcut paketi ile kampanyada ki data paketi aynı fatura döneminde birlikte kullanılamıyorsa , yine kampanya anlık olarak tanımlanır, kampanyada ki data paketi ise yeni fatura döneminden itibaren  geçerli olur.

Kampanya girişi anlık yapılır Vodem Hattı (Ana no) Ses Hattı (Referans no) İndirim alınacak ay sayısı(Ses hattı)
Data paketi anlık tanımlanır Ses tarifesi anlık tanımlanır 18 AY
Data paketi ileri tarihli  tanımlanır Ses tarifesi anlık tanımlanır 18 AY
Data paketi anlık tanımlanır Ses tarifesi  ileri tarihli tanımlanır 17 AY
Data paketi ileri tarihli  tanımlanır Ses tarifesi  ileri tarihli tanımlanır 17 AY
       
  * ileri tarihli paket veya tarife girişi yeni fatura dönemi itibariyle geçerli olacaktır
  ** İleri tarihli kampanya girişi yapılamaz  

 

 

Kampanyadaki data paket ileri tarihli olarak tanımlandığında Ses hattına verilecek olan indirim ne zaman başlar?

Kampanya her zaman anlık olarak tanımlanır.Ses hattına verilen indirim de ses tarifesinin kampanya kapsamındaki tarifelerde bulunması ile birlikte başlar. Vodem hediyesi müşteri kampanyaya ya girdiği anda verilir.

Giriş yapılacak Referans Numarası (ses hattı) herhangi bir cihaz kampanyasında olabilir mi?

Giriş yapılırken sistem izin vermemektedir.ancak kampanya giriş sonrasında Referans numarası herhangi bir cihaz kampanyasına katılmak ister ise Ses tarifesi üzerinden alacağı 15 TL indirim iptal edilir, ancak vodem hattındaki kampanya devam ettiği sürece herhangi bir cezai tutar yansımaz

Giriş yapılacak Referans Numarası (ses hattı) kampanya kapsamındaki tarifeler arasında tarife değişikliği yapabilir mi?

Evet. Yapabilir.

Giriş yapılacak Referans Numarası (ses hattı) kampanya dışındaki tarifelerden birine geçebilir mi?

Evet. Geçebilir, ancak  kampanya kapsamında alacağı fatura indirimi iptal olur. Eğer tekrar kampanya kapsamındaki tarifelere geçerse tekrar indirim almaya başlar.

Giriş yapılacak Referans Numarası (ses hattı) bu kampanya dışında başka bir cihaz kampanyasına katılabilir mi?

Evet, katılabilir. ancak  kampanya kapsamında alacağı fatura indirimi iptal olur.

Referans numarasına verilen fatura indirimi ne zaman iptal edilir?

Ses hattına verilen indirim  sadece kampanya kapsamındaki koşullar geçerli olduğu sürece devam edecektir. Müşteri kampanya dışındaki ses paketlerine geçiş yaptıktan sonra tekrar kampanya dahilindeki ses tarifelerine geçiş yaparsa ve vodem hattının kampanyası devam ediyorsa,  ses hattı tekrar indirim almaya indirim almaya baslayacaktır. Ancak Ses hattı devir, sebeke içi geçiş, mnp port out, dondurma, başka bir kampanyaya katılım ve iptal işlemlerini yaparsa indirimi tekrar geri verilmemek uzere iptal edilecektir.

Kampanya kapsamında ki tarifeler arasında geçiş yapılabilir mi?

Evet, kampanya içersinde ki tarifeler arasında geçiş yapılabilir.

Mevcut  tarifem ile bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Hayır,  sadece yukarıda belirtilen tarifeler ile kampanyadan yararlanabilirsiniz, farklı bir tarifede bulunmanız durumunda belirtilen tarifelere geçiş yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyada belirtilen paket  ve tarifelere ileri tarihli giriş yapıldığında cihaz kampanyasına giriş yapabilir miyim?

Evet, giriş yapılabilir.

Kampanya girişinde Ses hattına tanımlanacak fatura indirimi ne zaman başlar?

Ana numara (vodem hattı) kampanyaya giriş yapılırken, referans numarası (ses hattı) kampanya kapsamında seçilmektedir. Kampanyaya giriş yapıldıgında fatura indirimi aynı dönem içerisinde faturaya yansıtılacaktır.

Kampanya ya giriş tarihim 15TL indirim tutarını etkiler mi?

Evet, etkiler, kampanyaya fatura dönemi başladıktan sonra veya dönem ortasında giren aboneler, ilk fatura döneminde çıkan faturanın KDV, ÖİV dahil 15 TL nin altında olması durumunda, sadece fatura tutarı kadar indirim sağlanır  ve kampanya kapsamında verilen  KDV, ÖİV dahil 15 TL tutarındaki indirimden geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez. Ses hattı en fazla 18 fatura donemi boyunca indirim almaya devam edecektir.

Kampanyaya giriş yapılırken Referans (Ses hattı) statüsü kontrol edilmekte midir?

Evet, seçilen referans numarası statüsünün aktif olması gerekir. (Not: dondurulmuş statüsünden daha yukarı bir statü.)

Kampanyaya giriş yapılan aboneye mesaj gönderilmekte midir?

Evet, kampanyaya giriş yapılan ana numara ve ses hattına  aşağıdaki  SMS’ler gönderilecektir.

Ana Numara’ya gidecek SMS:

“VODEME AVANTAJLI KONUSMA KAMPANYASINA GIRISINIZ YAPILMISTIR.DD.MM.YYYY ITIBARIYLE  18 AY BOYUNCA   AYLIK Y GB INTERNET KULLANIMINIZ XX TL’DEN UCRETLENDIRILECEKTIR.”

Referans No’ya gidecek SMS:

“DEGERLI ABONEMIZ, VODEME AVANTAJLI KONUSMA KAMPANYASI KAPSAMINDA TARIFENIZ UZERINDEN ALACAGINIZ FATURA INDIRIMI KAMPANYA KOSULLARINI SAGLADIGINIZ SURECE DEVAM EDECEKTIR.”

Ana Numaraya   (Vodem hat) tanımlanan data paketi kullanımı ile ilgili bilgi mesajı gönderilecek midir?

Ana  No’ya abonenin datasının %80’i – %100’ü bittiğinde veya  her fatura döneminde yenileneceği ile ilgili bilgilendirme SMS’leri (fatura dönemi sonlandığında) gönderilecektir.

Kampanya Kapsamında verilen data paketleri nelerdir?

Kampanya kapsamındaki data paketleri , Aylık 1GB ve 4 GB Vodemnet paketleridir.

Bu paketlerin tüm özellikleri ve esasları için Vodemnet paketlerine bakınız.

Kampanya kapsamındaki ana numaraya tanımlana data paketlerinin özellikleri ve Ses hattına tanımlanan kampanya kapsamındaki  ses tarifelerinin özellikleri nelerdir?

Kampanya kapsamındaki tüm tarife(ses tarifeleri) ve mobil internet paketleri(vodemnet)  için geçerli olan tüm esaslar Faturalı “Vodeme Avantajlı Konuşma” Kampanyası içerisinde yeralan  tüm tarife ve mobil internet yani Vodemnet paketleri içinde geçerlidir.

Kampanyada hangi durumda aboneye ceza yansımaktadır?

Taahhütname geçerlilik süresi bitiminden önce; abonenin kullanım taahhüdü verdiği tarifenin tanımlı olduğu vodem hattına ilişkin olarak; Vodafone Tip Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda ya da taahhütnamedeki yükümlülüklerine aykırı hareket etmesi, Vodafone ” Aylık Vodemnet Paketleri – 1 GB/4 GB Vodemnet Paket ” tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi durumunda; Taahhütname’ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı aşağıdaki şekilde hesaplanarak abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.

Cezai şart tutarı:(Cihaz Bedeli / Taahhut suresi ) * kalan ay sayısı) + ses hattına verilen indirimler (kampanyada kalınan ay sayısı * kdv,öiv dahil- 15 TL) olarak belirlenmiştir.

 

İlk ay kampanyadan çıkılmak istenirse ceza: ((65/18)*17)+15TL = 76,38 TL

Cihazla ilgili yaşanan sorunlarda abone ne şekilde yönlendirilmelidir.

Cihaz  arızalarında için ilgili teknik servis Teleservice firmasıdır.

Firma : Teleservice International Telefon Onarım ve Tic. Ltd. Şti,

Adres: Dr.Fahrettin Kerim Gökay Cad No:31 Altunizade Üsküdar  / İstanbul

Tel: 0 216 458 97 97 – Fax: 0 216 442 65 55 (Çalışma saatleri: Hafta içi 08:00 – 18:00)

Web’den cihaz takip: www.teleservice.com.tr

Aynı anda iki ayrı cihaz kampanyasından yararlanılabilir mi?

Hayır

Kampanya bitiş tarihi nedir?

30 Eylül  2011 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya stoklarla mı sınırlıdır?

Hayır

Kampanya kapsamında hatalı olarak referans numarası tanımlandıgında düzeltme yapılabilecek midir?

Evet, Çözüm Yönetimi tarafından hatalı numara tanımlaması yapıldığı tespit edildiği takdirde, 1 kereye mahsus referans numara değişikliği yapılabilir.

Referans numarası değişikliği yapıldığında  fatura indirimi ne zaman iptal olur?

Referans numara GSM numara değişikliği yaptığında eski numara dönem sonuna kadar indirim alır. Yeni numara da yeni fatura dönemi itibarı ile fatura indirimini almaya başlar. (Kampanya koşulları devam ettiği sürece)

 

 

 

 

 

Vodemnet Paketlerine Üye Olan Vodafone Abonelerine Faturalarında 15 TL İndirim ve Ücretsiz Vodem

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir