LG Nexus 4 Modeli Turkcell Avantajları İle Türkiye’de Satışa Çıktı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Hız ve performansı buluşturan yeni Nexus4 akıllı telefon, LG’nin birinci sınıf donanımı ve Android işletim sisteminin ayrıcalığını Turkcell’lilere özel avantajlarla bir araya getiriyor

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve LG, Google’ın Nexus serisinin en yeni üyesi Nexus4’ü Türkiye’de avantajlı fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sundu. Hız ve performans tutkunları Nexus4’ü 9 Şubat 2013’ten itibaren Turkcell İletişim Merkezleri ve anlaşmalı zincir mağazalardan Gold Plus tarifesine ek olarak 24 ay boyunca ayda 49 TL’ye sahip olabilecekler.

Özel bir donanım tasarımına sahip Nexus4, en beğenilen Google uygulamaları ve güncel Android işletim sistemi (JellyBean v4.2) ile kullanıcıya ulaşıyor. Nexus4’ün sahip olduğu yüksek performanslı 8MP kamerası, Photo Sphere özelliğiyle farklı açılardan 360 derece çekim yapılmasına olanak tanıyor. Ayrıca fotoğraflar anında yükleme özelliğiyle çekim sonrası kendiliğinden kaydediliyor ve bu şekilde kaybolmuyor. Zerogap Touch teknolojisi ile desteklenen 4.7 inç 1280×768 çözünürlüklü True HD IPS Plus ekrana sahip telefon, yüksek kalitede görüntü sunuyor.

LG Nexus 4 Türkiye pazarında Turkcell ile satışta
LG Nexus 4 Türkiye pazarında Turkcell ile satışta

 

Son Teknoloji ile Uygulamalar Arasında Hızlı Geçiş

 

Nexus4, hız ve performansı artıran Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemci ile geliyor. Böylece internet kullanımı ve uygulamalar arasında dolaşım daha rahat hale geliyor. 2 GB RAM ve güncel Android sürümüyle (JellyBean v4.2) telefon, Nexus’ların hızını kullanıcılara sunuyor. En yeni Google uygulamalarını barındıran Nexus4, dahili Yakın Alan İletişimi (NFC) sayesinde kullanıcılarına temassız işlem imkanı da sağlıyor.

Turkcell aboneleri, Nexus4’e tarifeye ek ya da internet paketi ile sahip olabilecekler. Cihazı peşin almayı tercih eden Turkcell’liler 3 ay 250 MB internet paketine ücretsiz olarak sahip olabilecek.

 

Nexus4 ’ün Teknik Özellikleri:

 

  • İşlemci: 1.5GHz çift çekirdek Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemci
  • İşletim Sistemi: Android 4.2, Jelly Bean
  • Bağlantı seçenekleri: 3G (WCDMA), HSPA+
  • Ekran: 4.7-inç WXGA True HD IPS Plus (1280 x 768 piksel)
  • Hafıza: 16GB
  • RAM: 2GB
  • Kamera: 8.0MP arka / 1.3MP HD ön
  • Pil: 2,100mAh Li-Polymer (gömülü) / Konuşma Süresi: 15.3 saat / Standby: 390 saat
  • Ebat: 133.9 x 68.7 x 9.1mmAğırlık: 139g

 

LG Electronics Hakkında

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında, 84 yan kuruluşu da dahil olmak üzere 120 iş biriminde 93,000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor 2011 yılında dünya çapındaki satış rakamı 49milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Beyaz Eşya, İklimlendirme ve Enerji Çözümleri olmak üzere 4 iş biriminden meydana geliyor.

LG düz ekran televizyonlar, ses ve görüntü cihazları, mobil telefonlar, klima cihazları ve çamaşır makineleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. LG, hem Formula 1™ Küresel Ortağı, hem de Formula 1™.Teknoloji Ortağı olmak üzere uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. LG, en üst düzeydeki bu bağlantı kapsamında, bu küresel spor etkinliğinin resmi tüketici elektroniği, cep telefonu ve veri işlemcisi destekçisi olarak birtakım ayrıcalıklara ve pazarlama haklarına sahip oluyor.

Daha fazla bilgi edinmek üzere,www.lg.com/tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

LG Nexus 4 Modeli Turkcell Avantajları İle Türkiye’de Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir