Samsung Galaxy S3 Modelinde Metalik Gri Dönemi Başlıyor

Pazara bir değişiklik yaparak Beyaz ve Çakıl Taşı renkleri ile giren ve Siyah renk seçeneğini ürün gamına eklemeyen Samsung Galaxy S3 yaşanan sorunlardan sonra Metalik Gri modelini üretmeye hazırlanıyor. Şu aşamada pazara sadece Beyaz modelinin sürülebilmiş olması, Çakıl Taşı rengine sahip cihazların ise biraz daha beklemek durumunda kalacak olması sebebiyle alternatifler arayan Samsung firması Samsung […]Pazara bir değişiklik yaparak Beyaz ve Çakıl Taşı renkleri ile giren ve Siyah renk seçeneğini ürün gamına eklemeyen yaşanan sorunlardan sonra Metalik Gri modelini üretmeye hazırlanıyor.

Şu aşamada pazara sadece Beyaz modelinin sürülebilmiş olması, Çakıl Taşı rengine sahip cihazların ise biraz daha beklemek durumunda kalacak olması sebebiyle alternatifler arayan firması modeli için Metalik Gri çalışmasına gidecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S3 Metalik Gri Rengi
Metalik Gri Rengi

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen Metalik Gri S3 modelinin resimler internete düşmeye başladı bile. Ne kadar doğru bir görseldir bilinmez ancak firmasının renk konusunda S3 modeline biraz daha alternatif eklemesi gerekecek gibi görünüyor.

  Samsung Galaxy Gear Modelinin İlk Görseli Sızdırıldı

Özellikle Çakıl Taşı modeli gelene kadar satışa destek olması açısından S3 Beyaz modelin yanına bir kardeş getirilmeli.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

32 yorum

  1. Samsung galaxy s3 için yapılan tanıtımın haddi hesabı yok bunun Türkiye ayağı bu kadar sağlamken tüm dünya üzerinde daha ne kadar tanıtım yapılacak hiç bir bilgim yok. Bir telefonun konuşulması için harbi emek harcanıyor.

  2. Firmaların artık daha doğrusu Samsung’un şunu yapması gerek tek renk üzerinde kendini belli etmesi gerek. O renk diyince akla direk olarak samsung s3 modelinin gelmesi gerek. Bkz: Siyah = İphone rengi.

  3. Renk alternatifleri elbette getirilmeli yalnız abartılmamalı örneğin bir çok renk ürünü piyasaya sürersinzi yalnız satmayınca tekrar bu ürünleri geri çekmek zorunda kalırsanız dikkatli davranmak gerek.

  4. Önemli olan renk değil yazılım görüşündeyim. Yazılım’dan öncede bir şey daha geliyor tabi ki de donanı. Donanım en başta daha sonra yazılım en son tasarımı seçenlerdenim. Size de böyle öneriririm.

  5. Standart samsung galaxy s3 beyaz tasarımı çok daha hoş. Zaten siyah ve beyaz renkler birbirini tamamlıyor. Telefonlarda siyah ve beyaz renk olması renk alternatifi amacı.

  6. İphone’a rakip olmaya çalışıyorsun Samsung ama bu renkle asla! Senin amacım iphone ile savaşmak mı yoksa onu geçmmen mi ilk önce bunu bilmek lazım daha sonra zaten kendini stratejilerini planlarsın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status