Vodafone’dan Ayda 1 TL’ye Vodafone 547 ve Vodafone 945 Cep Telefonu Kampanyası

Vodafone firması Cep Avantaj tarifesini kullanan abonelerine 24 Aylık sözleşme karşılığında ayda 1 TL ek ücret ödeyerek Vodafone 547 yada Vodafone 945 Cep Telefonlarından birisini sunuyor.

Kampanya içerisinde yer alan tarifeler şu şekildedir:

Vodafone Cep Avantaj Midi (Ayda 1 TL ödeyerek Vodafone 547 Modelini alabilirler)

Vodafone Cep Avantaj Vodafone’liler (Ayda 1 TL ödeyerek Vodafone 547 Modelini alabilirler)

Vodafone Cep Avantaj  Heryöne (Ayda 1 TL ödeyerek Vodafone 945 Modelini alabilirler)

Vodafone Cep Avantaj  Heryöne + (Ayda 1 TL ödeyerek Vodafone 945 Modelini alabilirler)

Vodafone Cep Avantaj  Heryöne Ekstra (Vodafone Red) (Ayda 1 TL ödeyerek Vodafone 945 Modelini alabilirler)

Vodafone Cep Avantaj  Heryöne Ekstra + (Vodafone Red+) (Ayda 1 TL ödeyerek Vodafone 945 Modelini alabilirler)

Yukarıdaki paketlerden birisi ile Vodafone 547 yada Vodafone 945 alan aboneler ilk ay Ücretsiz 1 GB internet kullanımı sahibi olacaklardır.

Kampanya kısa süre geçerliliği koruyacaktır. Ürünler stoklar ile sınırlıdır.

KAMPANYA DETAYLARI

Kredi kartsız katılım koşulları aşağıdaki şekildedir:
Mevcut durumda Vodafone aboneliği bulunan aboneler, aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlamaları durumunda kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.
Mevcut aboneler için kriterler:
1. En az 6 aydır faturalı VF abonesi olmak
2. Son 6 aydır “kısıtlı, dondurulmuş veya iptal” statüsüne girmemiş olmak

MNP ile geçiş yapan aboneler için özel bir durum söz konusudur. Aşağıda yer alan her 2 kriteri de sağlayan aboneler, yukarıda belirtilen diğer kriterlere bakılmaksızın kredi kartsız kampanyaya dahil olabilirler.
MNP ile geçiş yapan aboneler için kriterler:
1. Son 30 gün içinde MNP ile geçiş yapmış olmak
2. Geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler 40 TL ve üzeri olması (Fatura ibrazı şarttır) gereklidir.

Fatura bedel kontrolleri hariç diğer tüm kampanya katılım koşulları ICCB ekranlarından otomatik olarak kontrol edilecektir.

Yukarıda yer alan kriterlerden herhangi birini sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri aylık bedelin ilk 12 aylık toplam tutarını kredi kartı 12 eşit taksitle ödeyerek kampanyaya dahil olabilecekler.

Kredi Kartı İşleyişi:
Kampanya kapsamına kredi kartı ile dahil olma zorunluluğu bulunan abonelerden;
547 cihazı ilk 12 ay için 15 TL değerinde ucu Vodafone hesabına bağlı Akbank, YKB ve Garanti Bankası POS’larından çekim işlemi yapılacaktır. Kredi kartından çekilen 15 TL (aylık) değerindeki tutarın kampanya kapsamında ödenmesı gereken aylık tutar (36 TL) olup, abone kampanyada kaldığı sürece avans olarak faturasına iade edilecektir. Abonelerimize bu süre boyunca tarifenin toplam taahhüdü (36 TL) fatura bedeline yansıtılacak olup, avans kaleminde ise 15 TL değerinde alacaklı olacaktır. Dolayısı ile abone kredi kartından yapmış olduğu 15 TL tutarındaki bedeli tekrar ödemeyecektir. 12 ayın sonunda ise aboneye paket ücreti Midi paket için, 35 TL + cihaz taksit bedeli 1 TL toplam 36 TL yansıtılacak olup, avans kaleminde artı bir tutar olmayacaktır.
945 cihazı ilk 12 ay için 25 TL değerinde ucu Vodafone hesabına bağlı Akbank, YKB ve Garanti Bankası POS’larından çekim işlemi yapılacaktır. Kredi kartından çekilen 25 TL (aylık) değerindeki tutarın kampanya kapsamında ödenmesı gereken aylık tutar (56 TL – 76 TL – 96 TL – 146 TL) içerisinde olup, abone kampanyada kaldığı sürece avans olarak faturasına iade edilecektir. Abonelerimize bu süre boyunca tarifenin toplam taahhüdü (56 TL – 76 TL – 96 TL – 146 TL) fatura bedeline yansıtılacak olup, avans kaleminde ise 25 TL değerinde alacaklı olacaktır. Dolayısı ile abone kredi kartından yapmış olduğu 25 TL tutarındaki bedeli tekrar ödemeyecektir. 12 ayın sonunda ise aboneye paket ücreti örneğin Heryöne için, 55 TL + cihaz taksit bedeli 1 TL toplam 56 TL yansıtılacak olup, avans kaleminde artı bir tutar olmayacaktır.

Vodafone Cihaz Kampanyası işleyiş:


• Yeni abonelikler için öncelikle kampanya kapsamıda abonenin kullanmak istediği tarifesi seçilir.
• Abonenin bu kampanya kapsamında seçebileceği Cep Avantaj abonelik paketleri ektedir.

 CKP0004_Cep Avantaj Midi (35TL)
 CKP0005_Cep Avantaj Vodafone’lularla (35TL)
 CKP0007_Cep Avantaj Her Yöne (55TL)
 CKP0009_Cep Avantaj Her Yöne+ (75TL)
 CKP0010_Red (95TL)
 CKP0011_Red+ (145TL)

Not: Abone kampanya kapsamında yukarda belirtilen tarifeleri ileri tarihli olarakta seçmiş olabilir. Bu aboneler kampanyaya dahil edilebilir.

Vodafone Cihaz Kampanyası Esasları:
• Vodafone Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
• Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, VF 547 modeli için 15 TL değerindeki tutarı, VF 945 modeli için 25TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
• Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
• Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
• Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
• Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
• Kampanya kapsamında bir seferlik 1 GB internet kullanımı yapılır. Hediye olarak verilen data kullanımı fatura döneminden bağımsız olup, 30 gün olup kullanılmayan haklar devredilmeyecektir.
• Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
• Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
• Bir müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
• Kampanya kapsamında paketler arası geçişe izin verilmemektedir.
• Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. VF markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.
 VF 547: 204 TL
 VF 945: 329 TL
• Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Vodafone’dan Ayda 1 TL’ye Vodafone 547 ve Vodafone 945 Cep Telefonu Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 945 başka sim kart kullanabilirsiniz bu anlamda sıkıntı yok.. İnternet ayarlarınızı ise kullandığınız operatör üstünden yapabilirsiniz…

  Telefonla ilgili kısa bilgi vereyimm bana göre sorun olan bilgileri..

  1) Zil sesi yüksekliği biraz daha yüksek olsaydı gayet güzel olacaktı. Kullanacağınız MP3 lerin sesini çok fazla olmamak şartı ile yükseltip uygularsanız zil sesi olarak verim alabilirsiniz..

  2) Çağrı geldiğinde konuşma yapmaya başladığınız çağrı bekletme tuşu çok hassas bir yerde dokunmatik olduğundan dolayı bekletme tuşuna değme ihtimaliniz yüksek telefona alışana kadar bunda sorun yaşabilirsiniz..

  Bunlar sadece kısa bilgilerdi.. Android işlemcili telefon olduğundan kullanımı gayet hızlı ve verimli Başka bir marka adı altında olsa ortalamanın biraz üstü fiyata sahib olabilirdi.. Bu yüzden ben çıktığında aldım ve gayet memnunum..

  Kişisel not: Bunlar sadece benim yaşadığım iyi kötü şeylerdir bu sadece bilgi amaçlı yazılmıştır..

  SDN Alıntıdır.

  Cevapla
 2. ben vodafone 945 aldım ave hattı taktım internet ayarını yapamadım neyapmam lazım

  Cevapla
 3. ayarlar aldım ama kayıt edemedim nasıl yapmam lazım

  Cevapla