Avea’dan Nokia X2-01 Kampanyası (299 TL Telefon + 250 Dk Görüşme + 250 Mb İnternet)

Avea’dan Nokia X2-01 Kampanyası (299 TL Telefon + 250 Dk Görüşme + 250 Mb İnternet)

Avea Nokia firması ile ortaklaşa bir kampanya daha düzenliyor. Bu sefer kampanya dahilinde sunulan ürün Nokia X2-01. Ürünle beraber Avea birçok hediye de veriyor. Kampanya kapsamında Nokia X2-01 cihazı 299 TL fiyatla kullanıcıya sunuluyor. Bu kampanya kapsamında cihaz alan aboneler ayrıca 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere 250 Dakika görüşme ve 250 Mb İnternet paketini […]


Nokia firması ile ortaklaşa bir kampanya daha düzenliyor. Bu sefer kampanya dahilinde sunulan ürün Nokia X2-01. Ürünle beraber birçok hediye de veriyor.

Kampanya kapsamında Nokia X2-01 cihazı 299 TL fiyatla kullanıcıya sunuluyor. Bu kampanya kapsamında cihaz alan aboneler ayrıca 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere 250 Dakika görüşme ve 250 Mb İnternet paketini hediye olarak kazanıyorlar.

11 Mart 2011-31 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada ayrıca dileyen Axcess Kredi Kartı kullanıcılarına 12 ay Taksit Seçeneği de sunuluyor olacak.

Kampanya kapsamında gelecek olan 250 Dakika ve 250 MB için telefon takılı iken hattınızdan “KAYIT” yazıp  2201’e SMS göndermeniz gerekecektir.

  Avea Otomatik Ödeme Talimatı Verenler MINI Cooper S Countryman, Macbook Air ve iPad 2 Kazanıyor

Kampanya Şartları:

 • Kampanya 31 Mayıs 2011 tarihine kadar geçerlidir.’
 • Kampanyadan bireysel faturalı tarifeler*, kamu ve faturasız tarifelerinden faydalanan abonelerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında cihazınızı ister peşin fiyatına 299 TL’ye, isterseniz Axess’e özel peşin fiyatına 12 ay taksit avantajından faydalanıp aylık 24,9 TL’ye alabilirsiniz.
 • Kampanya dahilinde satın alacağınız Nokia X2-01 ile KAYIT yazıp 2201’e SMS göndererek kampanya kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya kayıt SMS’iniz ücretsizdir.
 • Faturalı hatlarda kampanyaya katılım SMS’ini takip eden 24 saat içerisinde hattınıza 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacak aylık 250 dk her yöne konuşma süresi ve 250 MB internet tanımlanacak ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Hediye kullanımlarınız, bu bilgilendirme mesajı size iletildikten sonra geçerli olacaktır.
 • Faturasız hatlarda kampanya kayıt SMS gönderimi sonrasında 20 TL ve/veya üzeri yükleme yaparak kampanya kapsamındaki 250 dk her yöne konuşma süresi ve 250 MB internet teklifinden faydalanabilirsiniz.
 • Faturasız hatlarda yapılacak ilk 20 TL ve/veya üzeri yüklemenin, kampanya katılım SMS’ini takip eden 7 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.Daha sonra yapılacak 11 yükleme, 12 ay içerisinde istenilen zaman gerçekleştirilebilir.
 • Faturasız hatlar kayıt işlemini takip eden 12 ay boyunca, maksimum 12 yüklemesine kazanacaktır.
 • Kampanya SMS’ini takip eden 7 günlük sürenin sonrasında yapılan 20 TL ve üzeri yüklemeler hediye kazandırmaz.
 • Faturasız tarifeden, faturalı başka bir tarifeye , faturalı bir tarifeden faturasız bir tarifeye ya da kampanya dışı faturalı tariflere geçilmesi durumunda kampanyadan yararlanılamaz.
 • Hediyelerin kullanım süresi faturasız hatlarda, tanımlama işlemi bilgi SMS gönderilmesinden itibaren 30 gün, faturalı hatlarda ise tanımlama işleminin tamamlandığı hususunda SMS’in gönderildiği faturalama dönemidir. (Fatura kesim tarihiniz her ayın 22’si ise kayıt işlemini ayın 21’inde yapmanız durumunda 250 dakikanızın ve 250 MB internetinizin geçerlilik süresi 1 gün olacaktır.)
 • Tarifenize ait hediye dakikalarınız bulunuyorsa görüşmelerinizde önce tarifenize ait dakikalarınızı, bittikten sonra ise cihaz kampanyası kapsamında kazandığınız dakikaları kullanacaksınız.
 • Kullanılmayan dakikalar ve internet kullanımı, ilgili geçerlilik süreleri sonunda silinir, kullanım hakkı bir sonraki aya devredilmez.
 • Kampanya kapsamındaki dakikaların tüketilmesi halinde aboneler tarifelerinde belirtilen birim ücretler üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Hediye internet kullanımı bittikten sonra internet kullanımı MB başına KDV ve ÖİV dahil 5 Kr ile ücretlendirilir.
 • Verilen hediyeler başka bir hatta transfer edilemez/devredilemez.
 • Hediye sürelerin ücretlendirme periyodu 1 saniyedir.
 • Hediye süreler 444’lü aramalarda kullanılamaz.
 • Aynı anda hem numara taşıma kampanyasından hem de cihaz kampanyasından yararlanılamaz.
 • Kampanya, cihaz stokları ile sınırlıdır.* Kampanyadan yararlanacak faturalı tarifeler; Baba Tarife,Fark Faturada,8080,19’luk,39’luk, 59’luk,44’lük,64’lük ,Yeni Yıl Tarifesi, HerYöne 300, HerYöne 500, HerYöne 1000, Heryöne 1500 , Heryöne 2000 HerYöne Premium, HerYöne Özgürlük, Bol Bol Avea ,Özel Eczacı,Sınırsız Kamu tarifeleri , Fenercell; HerYöne 240, HerYöne 540, HerYöne 1000 ve 6-0 tarifeleri, Gsmobile; HerYöne 240, HerYöne 540, HerYöne 1000 ve Eski Açık tarifeleri , Kartalcell; Yer Siyah Gök Beyaz, Çubuklu Forma, HerYöne 1000 ve Çok sevdik tarifeleri , Trabzoncell; HerYöne Bordo 240, HerYöne Bordo 540, HerYöne Bordo 1000, Süper Bordo tarifeleridir.

Sıkça Sorulan Sorular:
Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?
11 Mart 2011-31 Mayıs 2011
Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Kampanyadan bireysel faturalı (belirlenen tarifeler)*, kamu, ve faturasız Avea tarifelerinden faydalanan abonelerimiz yararlanabilir.

Kampanyalı Nokia X2-01 nerelerden alınabilir?
Kampanyalı cep telefonları, tüm Avea İletişim Merkezlerinden alınabilir.

Kampanya ile satın alınan cihaz arızalandığında ne yapılmalıdır?
Cihazlar Nokia servislerine iletilebilir.

Kampanya kapsamında sunulan hediyeler nelerdir?
1 yıl boyunca her ay 250 dakika her yöne aramalarda kullanılabilen görüşme süresi ve 250 MB internet kullanımı.

Kampanya kapsamındaki hediyeleri kazanmak için ne yapılmalıdır?
Kampanya dahilinde satın alınan Nokia X2-01 cihazı ile KAYIT yazıp 2201’e SMS gönderilerek kampanyaya katılınabilir. Faturasız hatlarda tekliften faydalanabilmek için kampanya kayıt sonrasında 20 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.İlk 20 TL yüklemesinin, kampanya kayıt SMS’ini takip eden 7 günlük sure içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Daha sonra yapılacak 11 yükleme, 12 ay içerisinde istenilen zaman gerçekleştirilebilir.

Kampanyaya katılım SMS’i ücretlendirilecek mi?
Bu mesaj ücretsizdir.

Faturalı hattan faturasız hatta veya faturasız hattan faturalı hatta geçiş olması durumunda kampanya devam eder mi?
Kampanyanın devam edebilmesi için faturalı hattan faturasız hatta ve ya faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapılmamalıdır.

Kampanya dahilindeki faturalı bir tarifeden kampanya dahilinde olmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapılması durumunda kampanya devam eder mi?
Kampanyanın devam edebilmesi için geçilen tarife kampanya kapsamında bellirlenen tarifelerden biri olmalıdır.

Hediye dakikalar başka bir hatta transfer edilebilir mi?
Hediye dakikalar başka bir hatta transfer edilemez.

Kampanya teklifinin tanımlandığı hattımı farklı bir cihaza takarak da kullanabilir miyim?
Kampanyaya katılım Nokia X2-01 cihazı üzerinden yapılmalıdır. Hediye teklif tanımlama yapıldıktan sonra hat başka cihaza takıldığında da kampanya teklifinden faydalanmaya devam edilir.

Kampanyadan kazanılan 250 dk ve 250 MB internet kullanım hakkı dolduğunda bilgilendirme mesajı gelir mi?
Evet. 250 dk. Her yöne konuşma süresi ve 250 MB internet kullanımı dolduğunda,abonelere bilgilendirme SMS’i gelir.

Kampanyadan kurumsal hatlar yararlanabilir mi?
Kampanyadan sadece bireysel faturalı ve GPO hatlarda belirlenen tarifeler ile faturasız hat tarifeleri faydalanabilir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  • Takabilirsiniz. Bir süre yok. Aldığınız gün başka hat takıp kullanabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status