Foxconn’a Göre Apple iPhone 5 Samsung Galaxy S3’e Fark Atacak

Foxconn iPhone 5 Hakkında Açıklama Yaptı
Foxconn iPhone 5 Hakkında Açıklama Yaptı

Apple ürünlerinin üretimini yapmakta olan Foxconn firmasının CEO’su Terry GOU yaptığı açıklamada pazara yakın dönemde çıkacak olan Apple ürününün Samsung Galaxy S3 modelini ezip geçeceğini, bu sebeple Akıllı Telefon alacakların biraz daha beklemeleri gerektiğini belirtti.

Gündeme her zaman yaşadığı skandallar, işçilere yönelik kötü çalışma koşulları ve intiharlar ile gelen Foxconn artık üretimi yapılan cihazlar hakkında yorumlar yaparak imaj temizleme çalışmasına başlamış gibi görünüyor.

Foxconn iPhone 5 Hakkında Açıklama Yaptı
Foxconn iPhone 5 Hakkında Açıklama Yaptı

 

Bazen bir çalışan tarafından sızdırılan haberler bezen de direkt olarak CEO tarafından verilebiliyor.

CEO GOU tarafından yapılan açıklama dikkate alındığında Apple iPhone 5 yada başka bir isimle pazara çıkacak olan yeni modelin hemen hemen hazır olduğu anlaşılıyor.

Sharp ile ortaklaşa çalışan ve iPad ürünlerinde kullandığı birçok teknolojiyi iPhone modeline de ekleyecek olan Apple firmasının cihazı henüz tam olarak hazır değilken bile reklam yapmaya başlaması ve başka modellere atıfta bulunması merakların artmasına sebep olmuş durumda.

Pazarda şuan Samsung Galaxy SIII ve HTC One X gibi iki dişli 4 Çekirdekli yapıya sahip ürünün bulunması sebebiyle Apple firmasının işi biraz zor olacak gibi görünse de markaya tutkun olanların satışları patlatacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

2012 senesi bitmeden pazara sürülmesine kesin gözüyle bakılan iPhone 5 modelinde bakalım nasıl özellikler bizleri bekliyor olacak ve gerçekten Samsung Galaxy SIII pazardan bir anlamda silinecek mi?

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 Yorum

 1. 9 sene önce

  İphone 5 modelini bende çok fazla merak edenler arasındayım. Sanırım yorumlarda da öyle gösteriyor ki biz az kişi değiliz. Seni çok fazla merak içerisine bekliyoruz iphone 5 :):)

 2. 9 sene önce

  Merhabalar İphone 5 özelliklerini paylaşabilir misiniz? Ayrıca iphone 5 ürününün tam olarak çıkacağı tarih belli mi?

 3. 9 sene önce

  Samsung Galaxy s3 ve HTC ve nokia gibi firmaların işlem seviyesi ve tasarımı ile hemen hemen aynı olmak zorundaki insanlar İphone kalitesine güvenerek İphone 5 almak istesinler.

 4. 9 sene önce

  Sharp ile ortaklaşa bir şeyler çıkaran APple bakalım iphone5 ürünününü bu yaptığı davranışlar ile nasıl bir şekilde sunaak. İphone’un tasarımı artık vasatlaştı. Yazılımı içinde zaten diyecek bir şey yok.

 5. 9 sene önce

  İphone 5 nasıl bir şey acaba. İphone 4s’de yapılan büyük bir çelme olmaması için iphone5 özellikleri hakkında kimse bir şey söylemiyor. Yalnız gerçeketn insanlar çok fazla merak etmeye başladı bir şeyleri.

 6. Pazar içerisinde foxconn firması hatalar yaptıkça Apple kendi çıkarını korumak için bu hataları görmezden gelip foxconn’un imajını korumaya çalıması çok kötü benim için.

 7. 9 sene önce

  Ceo tarafından verilen haberler en güvenilir olanı elbette. Çalışanlar tarafından verilen bilgilere güvenilmiyor. Çünkü bir tane kaynak yazılıyor altına fakat bir bakıyorsunuzki aslında o öyle değilmiş. :(

 8. 9 sene önce

  Foxconn İphone 5 hakkında yaptığı açıklama çok trajikomik. Zaten kendi firması. Yani tarafsız değil yalnız bu firma pazara sıkı birş ekilde takip ettiği için böyle bir yorumda bulunmuş olabilir.

 9. 9 sene önce

  Bence bu yorumlar hiç bir şekilde imajını düzeltmeyeceklerdir. İmajını ancak kendi ismini ve firmasını, kalitesini ve kadrosunu değiştirerek yapabilirler.

 10. Evet evet dediğiniz gibi her zaman gündeme çoğunlukla işçilere yaptığı mobbing ve baskıalrla gündeme geliyordu fakat bu sefer farklı bir açıklamada bulunmuş. Patronu çok kalitesiz bence işten anlamıyan biri. Önemsemeyin.

 11. 9 sene önce

  Akıllı telefon pazarı çok karmaşık şu anda. bir yanda saldıran galaxy s3 diğer yanda hemen arkasından gelen Nokia View800 diğer yanıda en son ve en arkadan gelen İphone 5 var. Birbirinden güzel modeller var yani. Benim oyum en işlevsel olanına Nokia’ya.

 12. 9 sene önce

  Apple ürünlerinin üretmini yapıyorsunda sen tanıtım – pazarlama ve yazılımını sen yapmıyorsun ki? Bence saçma sapan bir konuşma şey etmiş Terry. Yapma terry. Etme Terry.

 13. 9 sene önce

  Akıllı telefonlar artık ileriki dönemlerde rakipleri biraz daha tabletler ile kıyaslanacak gibi görünüyorlar. Daha çok kaydedilebilir alan, daha çok rama ve daha hızlı bir işlemci gelecektir.

 14. 9 sene önce

  İphone tasarımı çok farklı olduğundan insanlarnın çok fazla ilgisini çekti. Şimdi bütün telefon tasarımları anyı ve iphone’un alternatifleri var. İphone 5 serisinde sadece bir kaç özelliği fazla ve eklenecek bir takım şeylere sahip.

 15. 9 sene önce

  Steve sonrasında Apple’ın zor günler beklediğini yazanlar ne kadar hatalıysada Terry Gou o kadar hatalı diye düşünüyorum. Belirli özellikleri hiç beğenmiyorum İphone’un sürekli güncellemeler ile bir hyerlerini kapatmaya çalışıyor.Bakalım bu iphone 5’de de sürecekmi.

 16. 9 sene önce

  İphoneler kalitesini herkese tüm dünyaya duyurdu. Artık insanlar İphone’u bir marka olarak görmeye başladılar. Apple’dan daha çok iphone ismi duyuldu. İphone artık güvenilir bir marka.

 17. Samsung yanlış yaptı bana kalırsa o kadar erken vermeyecekti, çıkarmayacaktı. Biraz daha bekletecekti. Şimdi tanıtımları kozlarını sundu ortaya geriye bir şey kalmadı ki savaşacak. Bundan sonra ne yapabilir?

 18. 9 sene önce

  İphone kendini çok fazla bir şey zannediyor bana kalırsa. Kendine bu kadar güvenmemeli ve ortaya kaltieli bir şey çıkarması gerekiyor. İnsanlar kaliteli görmediği ürünü almayacaklardır.

 19. 9 sene önce

  Samsung Galaxy s3’ün en önemli farkı daha doğrusu kendi yaptırdığı avantajı piyasaya en erken giren ürünün olmasaydı. İnsanlar uzunca yapıaln tanıtımlardan sonra Galaxy s3’ü tanıdılar bir şekilde ve daha erken gördüler.