Turkcell’den Haydi Gel Fırsat Kampanyası (19 TL 250 Dakika – 29 TL 600 Dakika – 39 TL 900 Dakika)

Turkcell son dönemde Numara Taşıma ile kaybettiği abonelerini geri kazanmak amacıyla yeni tarifeler çıkarmaya, yeni paketleri aktif etmeye başladı. Haydi Gel Fırsat Kampanyası da bu tarz kampanyalşardan bir tanesi.

Kampanya kapmında abonelere 12 ay boyunca sabit fiyatlı 3 yeni paket öneriliyor. Paketler aşağıdaki gibidir. Paketlerdeki görüşme süreleri ve verilen tarife fiyatları abonelik başladıktan sonra 12 ay boyunca sabit kalacak ve değişimlerden etkilenmeyecektir.

Kampanya 31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için geçişten sonraki ilk 30 gün içerisinde  BUYUK FIRSAT yazıp 2222 nolu hatta SMS göndermeniz gerekmektedir.

Paket Adı  Paket Ücreti  Her Yöne Görüşme  Turkcell İçi Görüşme
Büyük Paket  39 TL  900 Dakika  Haftada 2 Gün Sınırsız
Küçük Paket  29 TL  600 Dakika  Haftada 2 Gün Sınırsız
Minik Paket  19 TL  250 Dakika  –

19 Eylül 2011 itibarı ile Hazır Kart’tan Turkcell faturalıya geçerek Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına giren abonelerimize ek 250dk hediye edilecektir. Böylece faturalıya geçen abonelerimiz 12 ay boyunca ayda 19TL’ye 250dk her yöne, 250dk Turkcell’lilerle olmak üzere toplam 500dk konuşabilecekler.

Kampanya Detayları

 • Kampanya süresi boyunca tarifede gerçekleşecek fiyat değişikliklerden bu kampanya müşterileri etkilenmeyecektir
 • Bu teklif 12 fatura dönemi boyunca KDV ve ÖİV dahil aylık Haydi Gel Büyük Paket Ücreti 39TL, Küçük Paket ücreti 29TL, Minik Paket ücreti 19TL olacaktır.
  Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılmak isteyen müşterilerden Büyük ve Minik paketlerde faydalandıkları indirim tutarı kadar, Küçük pakette ise ek kazanılan 300 dakika karşılığı aylık her ay için KDV ÖİV dahil 15 TL faturalarına erken iptal ücreti yansıtılır.
 • “Haydi Gel Tarifesi Büyük Fırsat Kampanyası”, “Faturalı Taşıma” ve “Büyük İndirim Kampanyası” aynı anda alınamamaktadır.
 • Erken iptal ücreti yansımaksızın bir üst paket kampanyasına geçilebilir.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.

Sık Sorulan Sorular

Nasıl kayıt olabilirim? 
BUYUK FIRSAT yaz 2222’ye göndererek, Online İşlemler’den veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aryarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanmadığım dakikalarım bir sonraki döneme devreder mi?
Tüm haklarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

12 aylık bu tekliften mevcut Haydi Gel Büyük paket müşterileri yararlanabilir mi?
12 aylık tekliften 10 Eylül 2011 itibariyle aktivasyon tarihinden 30 gün içinde başvuran Turkcell’liler faydalanabilir. 30 günü dolduran müşterilerimiz için aşağıda detayları paylaşılan 6ay süreli 1800 Dakika Kampanyası geçerlidir.

Numara değişikliği ve devir işlemi yapıldığında kampanya devam eder mi?
Numara değişikliği yaptığınızda kampanyanız devam eder, devirde devam etmez ve erken iptal ücreti faturaya yansır.

Ödeme Tipi değişikliği yapıldığında teklifler devam eder mi?
Faturalı hattan Hazır Kart’a geçildiği taktirde kampanya iptal olur ve erken iptal ücreti yansır.

Fatura kesiminin durdurulması durumunda teklif iptal olur mu? Hat açıldığında/borç ödendiğinde tekliften tekrar yararlanabilinir mi?
Fatura kesiminin durdurulması durumunda teklif iptal olur, erken iptal ücreti yansır. 12 aylık tekliften 30 günü doldurmuş olacağı için tekrar yararlanamaz, ama 6 aylık teklife tekrar başvurabilirsiniz.

Kampanya iptal edildiğinde erken iptal ücreti yansır mı?
Kampanyayı iptal ettiğinizde erken iptal ücreti yansır.

Bu tekliften faydalanmak için gün sınırı var mıdır?
Aktivasyonunuzu takiben ilk 30 günlerinde kampanyaya başvurmanız gerekir.

12 aylık teklif katılımda teklif ne zaman aktif hale gelir?
Aktivasyonunuzu takiben ilk 30 günlerinde kampanyaya başvurmanız gerekir.Haydi Gel Büyük pakette olup da kampanyaya başvuran müşteriler, başvurudan hemen sonra kampanyanın başladığına dair gelen mesajdan sonra kampanyadan faydalanmaya başlar ve ilk 12 faturalarında indirimlerini kazanırlar. Haydi Gel Büyük pakette olmayan müşteriler ise kampanyaya başvuru yaptıklarında tarife/paket değişikliğini onayladıkları durumunda ilk fatura kesimlerinde tarife/paket değişiklikleri gerçekleşir, Haydi Gel Büyük pakete geçerler, geçişlerini takiben 12 fatura boyunca indirimlerini kazanırlar.

30 günden uzun süredir bireysel faturalı hat kullanıcısı olan “mevcut” müşteriler için geçerli olan 1800 dakika kampanyasının içeriği nedir?
Faydalanmak için HEDIYE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanyaya katılan abonelere, Turkcell Bireysel Faturalıda kalma sözlerine karşılık, 6 ay boyunca, her ay Turkcell yönüne aramalarda geçerli 300er dakika hediye edilecektir. Kampanya 7 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanma süresi 6 aydır. Kampanyadan Alo Tarifesi, Haydigel tarifesi, Kamu Tarifesi, Gold Tarifesi, Her Yöne Tarifesi, Yeni faturalı Genç tarifesi ve Destek paketindeki müşterilerimiz faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanan abonelerin kalma sözü verdikleri 6 aydan önce Turkcell bireysel faturalıdan ayrılmaları durumunda, faturalarına kampanyadan faydalandıkları ay başına 9TL erken iptal ücreti yansıtılır. Hediye dakikalar yurtiçi şebeke içi yapılan konuşmalarda geçerlidi.

Kampanyayı nasıl iptal ederim ?
Kampanyayı iptal etmek IPTAL BUYUK FIRSAT yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

Turkcell’den Haydi Gel Fırsat Kampanyası (19 TL 250 Dakika – 29 TL 600 Dakika – 39 TL 900 Dakika)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. 23 Aralık 2012, 20:10

  sayın yetkılı ben 14 senedır faturalı turkcell abonesıyım faturalı hatta kanpanya varmı mesala ayda 19 tl 29 tl 39 tl gıbı teşekkurler iynleri gu

 2. yıllardır turkcell abonesiyim ve hiç faturamda 1 lira oynamadı teşşekkürler turkcell.

  Cevapla
 3. faturalı hattım vardı limiti 100 liraydı limit taşınca babamyeni hat aldı limitin taşması aboneliklerim yüzündendi iptal edemiyodum yeni ht aldık şimdide farklı bi paketim var konuşma paketi küçük paket yine kesmiş faturadan parasını nasıl iptal ederim bu seferde limit aşarsa babam telefonuma el koyucak lütfen yardım edi veya tavsiye :D şimdiden saollun :)

 4. avea dan yaklaşık 15 gün önce türkcell foturasız hatta geçtim haydi gel minik tarife,heryöne 250 türkcell e 250 dakika tarifesine ne zaman nasıl geçerim

  Cevapla