Sony Xperia S İçin Android 4.0 Güncellemesi Geldi

Pazara Android 2.3.7 sürümü ile sunulan ve bir noktada kullanıcını hayal kırıklığına uğratan Xperia S serisi Akıllı Telefonlar için Android 4.0 ICS güncellemesi çıktı.

Sony tarafından kısa süre önce indirilebilir hale getirilen Sony Xperia S Android 4.0 güncellemesi sayesinde cihazınız bir üst sürüme geçebilecek ve size daha fazla özelliği bir arada sunmaya başlamış olacak.

Sony Xperia Serisi Android 4.0 Güncellemesi
Sony Xperia Serisi Android 4.0 Güncellemesi

 

200 MB gibi bir boyuta sahip olan güncelleme dosyası içerisinde Android İşletim Sistemini ve Sony tarafından hazırlanmış özel bir ara yüzün dosyalarını barındırıyor. Bu sebeple 3G ile indirmeye çalışmanız hem zaman kaybına hem de kotanızı doldurmanıza sebep olacaktır. Wi-Fi ile indirmeniz daha başarılı bir sonuç verecektir.

Gelecek olan güncelleme sayesinde Sony Xperia S cihazının ara yüzü de değiştirilmiş olacak. Standart Android Ara Yüzü yerine kendi ara yüzünü kullanma kararı alan Sony bu noktada farklılaşma peşine düşmüş gibi görünüyor.

Sony Xperia S güncellemesi henüz Türkiye için duyurulmadı ancak ay sonu gelmeden ülkemizdeki, kullanıcılar için de Sony Xperia S Android 4.0 ICS Güncellemesi yayınlanacaktır.

 

Sony Xperia S İçin Android 4.0 Güncellemesi Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. abi mayis dendi;temmuz oldu hala bekliyoz sira..neymis sirayla kod numarasina gore,,sony;sunu adam gibi cikarsaydinda herkes ayni anda yukleseydi..telefonun garantisini bitmesini mi bekliyonuz ne?

    Cevapla