Akıllı Telefon ve Tablet PC modelleri hakkında Teknik Destek Sağlanan bir sayfadır.

Yeni Haberler

Casper

Casper VIA M1 Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

Pazarın yeni oyuncularından birisi olan Casper VIA...

General Mobile

General Mobile GM5 Plus Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

General Mobile firması tarafından pazara sürülen General...

Nasıl Yapılır?

FDN Nedir? Android FDN Kısıtlama Sorunu Nasıl Çözülür?

FDN (Fixed Dialing Number) adı verilen özellik Sabit Arama Özelliği olarak bilinen bir özelliktir. Sıkça karşımıza çıkan FDN Kısıtlama Sorunu ise oldukça kolay bir şekilde, ayarlar üzerinden yapılacak birkaç işlem ile aşılan bir sorundur.

Samsung

Samsung Modellerinde Görülen Nem Algılandı Sorunu ve Çözüm Önerileri

Suya ve Toza Dayanıklı olarak üretilen A , S ve Note serisi cihazlarda ortaya çıkmaya başlayan Nem Algılandı Sorunu ile alakalı Sorunun Sebebi ve Sorunun Çözüm Önerileri üzerine sizlere bilgi sunmaya çalışıyor olacağız. 

Manşet

Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları, Kullanıcı Şikayetleri ve Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen sorun ve sorunlar ile yine Kullanıcı Şikâyetleri sizler için bir araya getiriyor ve çözüm arıyoruz. Ayrıca Xiaomi Redmi Note 8 Pro modeli ile alakalı yorumlarınızı da bu konudan bizlere aktarabilirsiniz.

CepSeyir

Samsung Galaxy A10 Kullanıcı Yorumları ve Kullanıcı Şikâyetleri

Samsung Galaxy A10 Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen sorun ve sorunlar ile yine Kullanıcı Şikâyetleri sizler için bir araya getiriyor ve çözüm arıyoruz.

Samsung

Samsung Galaxy A50 Kullanıcı Yorumları ve Kullanıcı Şikâyetleri

Samsung Galaxy A50 Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen sorun ve sorunlar ile yine Kullanıcı Şikâyetlerini  sizler için bir araya getiriyor ve çözüm arıyoruz.

Samsung

Samsung Galaxy M20 Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun ve Şikâyetler

Samsung Galaxy M20 Kullanıcı Yorumları, Soru ve Sorunları ve Galaxy M20 modeli ile alakalı ortaya çıkan kullanıcı şikâyetlerini bir araya getirdik.

Samsung

Samsung Galaxy M10 Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun ve Şikayetler

Samsung Galaxy M10 Kullanıcı Yorumları, Soru ve Sorunları ve Galaxy M10 modeli ile alakalı ortaya çıkan kullanıcı şikayetlerini bir araya getirdik.

General Mobile

General Mobile GM9 Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun ve Şikayetler

General Mobile GM9 Kullanıcı Yorumları, sizlerden gelen Soru, Sorun, Şikayet ve Önerileri bu yazımızda bir araya topluyoruz.

Xiaomi

Xiaomi Amazfit Verge Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikayet ve Öneriler

Xiaomi Amazfit Verge Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen soru, sorun, şikâyet ve önerileri bu sayfa üzerinden bir araya getirerek Amazfit Verge modelini satın almak isteyenler için bir rehber hazırlıyor olacağız.

Huawei

Huawei Watch GT Kullanıcı Yorumları – Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Huawei firmasının 2019 yılında ülkemizde satışına başladığı Akıllı Saat serisi Huawei Watch GT Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Önerileri ile sizlerin karşısındayız.

Xiaomi

Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcı Yorumları, cihazla alakalı olarak Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sizler için bir araya getirdik.

Huawei

Huawei Mate 20 Lite Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

Huawei Mate 20 Lite Kullanıcı Yorumları, cihazla alakalı olarak Soru, Sorun, Şikayet ve Önerileri sizler için bir araya getirdik.

Huawei

Huawei P Smart Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

Huawei P Smart Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sizler için bir araya getiriyoruz.

CepSeyir

Yazıcı Satın Alma Rehberi (Tonerli Yazıcı – Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı – Tanklı Yazıcı)

Son dönemde sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de Doğru Yazıcı Nasıl Seçilir, Yazıcı Alınırken Nelere Dikkat Edilir gibi sorular olmaya başladı. Bizde sizlere bir Yazıcı Satın Alma Rehberi hazırlayalım istedik.

Teknoloji Gündemi

Windows MS-DOS CMD Komutları – Sıkça Kullanılan CMD Komutlarının Listesi

Windows İşletim Sisteminin olmazsa olmazı MS-DOS Ortamında kullandığımız CMD Komutları için hazırladığımız listeyi sizlerin de beğenisine sunuyoruz.

İnternet Gündemi

Ücretli ve Ücretsiz Youtube Video İndirme Program Önerileri (Android – IOS – Windows – Online)

Hızlı ve Kolay bir biçimde Youtube Video İndirme işlemi yapabilmeniz için kullanabileceğiniz Android – IOS Uygulamalarını ve Windows Programlarını sizler için bir araya getirdik.

Teknoloji ve Markalar

Foldio Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri

Foldio 360 ve Halo Bar gibi Foldio Ürünleri için hazırlamış olduğunuz Foldio Kullanıcı Yorumları sayfası üzerinden Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri bir araya topluyor olacağız.

Samsung

Bana En Yakın Samsung Yetkili Servisi Nerede? (Mobil Cihaz – Akıllı Telefon)

Samsung markalı bir Akıllı Telefona veya Mobil Cihaza sahip olan kullanıcılar için En Yakın Samsung Yetkili Servisi Nerede? sorusuna cevap vermeye çalışıyor olacağız.

Manşet

Samsung Galaxy Note 9 Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikayet ve Öneriler

Samsung Galaxy Note 9 Kullanıcı Yorumları, Cihazla alakalı yaşanan Sorunlar ve Şikayetler, Kullanıcılardan gelen öneriler ve Note 9 modeli ile alakalı birçok satış sonrası destek bu yazımızda.

CepSeyir

 General Mobile GM9 Pro Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun ve Şikâyetler

General Mobile GM9 Pro Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen soru, sorun, şikâyet ve önerileri bir araya toplayarak GM9 Pro modelini daha yakından tanımaya çalışıyor olacağız.

Manşet

İl ve İlçelere Göre Hizmet Verecek Olan Tüketici Hakem Heyeti Merkezleri (2018)

Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalar kapsamında 1011 noktadan hizmet veren Tüketici Hakem Heyeti sayısı 211 noktaya düşürüldü. Bu kapsamda hangi ilçedeki Tüketici Hakem Heyetleri kalkacak, Hangi ilçeler hangi Tüketici Hakem Heyeti Merkezine bağlanacak tek tek listeledik.

Xiaomi

Xiaomi Mi Band 3 Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Xiaomi Mi Band 3 Kullanıcı Yorumları, Kullanıcılardan gelen Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sizler için bir araya getirdik. Ayrıca Mi Band 3 Sıkça Sorulan Soruları da cevaplamaya çalıştık.

TV ve Oyun Gündemi

PES 2019 Önerilen ve Minimum Sistem Gereksinimleri

8 Ağustos 2018 tarihinde KONAMİ tarafından demo olarak kullanıcıların beğenisine sunulması beklenilen PES 2019 için Minimum Sistem Gereksinimleri ve Önerilen Sistem Gereksinimleri açıklandı.

General Mobile

Android One İşletim Sisteminde Zil Sesi Değiştirme (MP3 Zil Sesi Ekleme)

Android One İşletim Sistemi kullanan kullanıcıların en fazla sorduğu sorulardan birisi olan MP3 Dosyasını Nasıl Zil Sesi Yaparım? Sorusunun cevabını vermeye çalıştık.

Manşet

Xiaomi Mi Band 3 – Türkçe Dil Seçeneği Ekleme (Video Rehber)

Xiaomi Mi Band 3 modeli genelde Çince ya da İngilizce dil seçenekleri ile ülkemizde satılıyor. Bu yazımızda Xiaomi Mi Band 3 modeline Türkçe Dil Seçeneği eklemeyi gösteriyor olacağız.

Xiaomi

Xiaomi Mi A1 Android 8.1 Güncellemesi Geri Çekildi

Uzunca süredir Xiaomi Mi A1 modeli için beklenen Android 8.1 Güncellemesi cihazlarda bazı sorunlara sebep olduğu için Xiaomi firması tarafından geri çekildi.

Xiaomi

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Çince ’den İngilizce ’ye Çevirme

Xiaomi Mi Band 3 modelinin Çin Sürümünü alıp cihazı kullanmak isteyenler için Çince ‘den İngilizce ‘ye Dil Çevirme İşlemi nasıl yapılır onu kısaca anlatmaya çalıştık.

Honor

Honor 7x Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Honor 7x Kullanıcı Yorumları, Kullanıcılardan gelen soru, sorun, şikâyet ve önerileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız.

Asus

Asus ZenFone 5 Modelinin Vodafone Bağlantı Sorunu Çözüldü

Asus ZenFone 5 modelinde VoLTE Kaynaklı olarak ortaya çıkan ve Vodafone hattı kullananların yaşadığı Bağlantı Sorunu yapılan güncelleme ile giderildi.

Asus

Asus ZenFone 5 Kullanıcı Yorumları – Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Asus’un 2018 yılında pazara sürdüğü ve ülkemizde satışına başlanılan Asus ZenFone 5 Kullanıcı Yorumları ile karşınızdayız. Cihazla alakalı tüm Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerilerileri sizler için bir araya getirdik. (ZenFone 5 – ZE620KL – 2018)