Nesnelerin İnterneti adı verilen Giyilebilir Teknoloji Ürünleri ile alakalı haber ve paylaşımlar, Akıllı Saat, Akıllı Bileklik, Akıllı Ayakkabı ve ötesine geçen tüm ürünler.

 

Yeni Haberler

Teknoloji Gündemi

HONOR Watch GS Pro Akıllı Saat Modeli Türkiye’de

Honor markasının duyurusunu sene başında yaptığı HONOR Watch GS Pro modelinin Türkiye satışı için hazırlıklar başladı. HONOR tarafından pazara sürülecek ilk Outdoor saat olma özelliğini taşıyan GS PRO, 25 günlük batarya ömrü ve dayanıklı kasası ile ön plana çıkmayı başarıyor.

CepSeyir

Vodafone e-Sim Teknolojisine Geçiş Yaptı – Vodafone eSim Nedir?

Yapılan düzenlemeler sonrasında Türkiye’de Vodafone e-Sim Teknolojisine geçiş başladı. Peki, Vodafone eSim Nedir? Artı ve Eksileri nelerdir?

Editörün Tercihi

HONOR MagicWatch 2 Akıllı Saat İncelemesi – HONOR MagicWatch 2 Alınır mı?

Honor tarafından Türkiye pazarında satışına başlanılan HONOR MagicWatch 2 modelinin 48 MM’lik modelini sizler için inceledik ve uzun kullanım testine tabi tuttuk. Yine yazı içerisinde Samsung Gear S3 modeli ile yer yer kıyaslamasına da yer verdik.

Editörün Tercihi

HUAWEI WATCH GT 2e Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Huawei tarafından pazara sürülen Huawei Watch GT 2e modeli Türkiye’de satışa sunulmuş durumda. İlk siparişe özel olarak Huawei Watch GT 2e Akıllı Saat modelini satın alanlara 10.000 mAh’lik Huawei Powerbank 1 TL’den satılacak.

Manşet

HONOR MagicWatch 2’nin Yeni Versiyonu Yakında Türkiye’de

Uygun fiyatı ile ciddi bir satış ivmesi yakalamayı başaran HONOR MagicWatch 2 yakında Türkiye pazarında 42mm’lik daha küçük boyut seçeneğiyle satışa çıkacak.

Manşet

HONOR MagicWatch 2 Modeline Yeni Özellikler ve Kayış Renkleri Geliyor

Honor gençleri hedefleyerek pazara sürdüğü Akıllı Saat modeli HONOR MagicWatch 2 serisine yeni özellikler ve tasarım kayış modelleri ekliyor.

Editörün Tercihi

3.500 TL’yi Aşan Telefonlarda Kredi Taksit Limiti 6 Aydan 3 Aya Düştü

BDDK tarafından hazırlanan ve bazı ürünlerdeki Kredi Taksit Oranlarında değişiklik içeren yönerge Cumhurbaşkanlığı tarafından onaylanarak Resmi Gazetede yayınlandı ve yürürlüğe girdi.

Editörün Tercihi

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Ailesinin Teknik Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı

Xiaomi firmasının 2019 yılı Akıllı Bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4 modeli duyuruldu. Mi band 4 modelinin Teknik Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı belli oldu.

CepSeyir

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Ailesinin Görüntüleri Sızdı

Akıllı Bileklik dünyasında belli bir ismi olan Xiaomi firmasının yeni modeli Xiaomi Mi Band 4 modelinin görüntüleri sızdırıldı.

Reeder

Yerli Üretim Akıllı Çocuk Saati ReederKIDdo

Yerli Akıllı Telefon üreticilerinden Reeder markası Türkiye’de üretimi yapılan Akıllı Çocuk Saati ReederKIDdo modelini duyurdu.

Sony

Sony Mobilde Kaybediyor, Oyun ve Filmden Kazanıyor

2018 yılının 4. Çeyreğinde rekor oranda PS4 satışı yapan Sony firması Mobil Bölümde yaşadığı kayıpları PS4, Oyun ve Film Satışları ile dengeliyor.

Xiaomi

Xiaomi Amazfit Verge Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikayet ve Öneriler

Xiaomi Amazfit Verge Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen soru, sorun, şikâyet ve önerileri bu sayfa üzerinden bir araya getirerek Amazfit Verge modelini satın almak isteyenler için bir rehber hazırlıyor olacağız.

Teknoloji ve Markalar

Xiaomi Amazfit Verge Akıllı Saat Modeli Ülkemizde Satışa Sunuldu

Xiaomi markasının yeni Akıllı Saat modeli Xiaomi Amazfit Verge N11 ve HepsiBurada gibi siteler üzerinden satışa sunuldu. Fiyatı ise Yurtdışı fiyatlarına göre oldukça makul seviyelerde.

Huawei

Huawei Watch GT Kullanıcı Yorumları – Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Huawei firmasının 2019 yılında ülkemizde satışına başladığı Akıllı Saat serisi Huawei Watch GT Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Önerileri ile sizlerin karşısındayız.

Teknoloji Gündemi

Türkiye’de Satılan Ürünlerin Garanti, Yedek Parça Temin ve Servis Süreleri

Türkiye’de satışı yapılan her ürün için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından Garanti Süresi, Azami Tamir Süresi, Yedek Parça Temin Süresi ve Ücretli Tamir Süresi belirlenmiştir.

Apple

EKG Çekebilen Apple Watch Series 4 Akıllı Saat Ailesinin Türkiye Satışına Başlanıldı

Eylül ayında gerçekleştirilen Apple Etkinliğinde duyurusu yapılan ve EKG Ölçümü ile ön plana çıkan Apple Watch Series 4 Akıllı Saat ailesi ülkemizde satışa sunuldu.

Huawei

Huawei Watch GT Akılı Saat (Teknik Özellikleri – Ön İncelemesi – Satış Fiyatı)

Huawei tarafından 16 Ekim 2018 tarihinde duyurusu yapılan Huawei Watch GT isimli Akıllı Saat ailesinin Teknik Özelliklerini ve Ön İncelemesini sizlerle bir araya getiriyoruz.

Nokia

Nokia True Wireless Kulaklık Modeli Tanıtıldı, Teknik Özellikleri Belli Oldu

Apple AirPods ve Samsung IconX serisi kulaklıkları ile rekabet etmek üzere tasarlanan Nokia True Wireless Kulaklık Modeli Nokia firması tarafından duyuruldu. Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı netleşti.

Lg

LG’nin İlk Hibrit Akıllı Saati LG Watch W7 Tanıtıldı

LG firmasının ilk Hibrit Akıllı Saat modeli olan LG Watch W7 modeli resmi olarak tanıtıldı ve Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı da belli oldu.

Lenovo

Lenovo Watch X Plus Akıllı Saat Ailesi Satışa Çıkıyor

Haziran ayında duyurusu yapılan ve ciddi oranda rağbet gören Lenovo Watch X Akıllı Saat ailesinin yeni serisi Lenovo Watch X Plus modeli resmi olarak satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Xiaomi

Xiaomi Mi Band 3 Kullanıcı Yorumları, Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Xiaomi Mi Band 3 Kullanıcı Yorumları, Kullanıcılardan gelen Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sizler için bir araya getirdik. Ayrıca Mi Band 3 Sıkça Sorulan Soruları da cevaplamaya çalıştık.

Xiaomi

BİM Aktüel Ürün Kataloğu ve Teknoloji İndirimleri (27 Temmuz 2018)

BİM Aktüel Ürünlerinde 27 Temmuz 2018 tarihinde satışa çıkacak ürünler belli oldu. Yine birçok Teknoloji Ürünü indirimli olarak BİM mağazalarında satışa çıkacak.

Manşet

Xiaomi Mi Band 3 – Türkçe Dil Seçeneği Ekleme (Video Rehber)

Xiaomi Mi Band 3 modeli genelde Çince ya da İngilizce dil seçenekleri ile ülkemizde satılıyor. Bu yazımızda Xiaomi Mi Band 3 modeline Türkçe Dil Seçeneği eklemeyi gösteriyor olacağız.

Xiaomi

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Çince ’den İngilizce ’ye Çevirme

Xiaomi Mi Band 3 modelinin Çin Sürümünü alıp cihazı kullanmak isteyenler için Çince ‘den İngilizce ‘ye Dil Çevirme İşlemi nasıl yapılır onu kısaca anlatmaya çalıştık.

Xiaomi

Xiaomi Mi Band 3 Ön İncelemesi, Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Xiaomi firmasının çok tutulan ve ciddi satış rakamlarına ulaşan Akıllı Bileklik ailesinin yeni üyesi Xiaomi Mi Band 3 duyuruldu. Cihazın ön incelemesi ve teknik özellikleri ile karşınızdayız.

Mobil Teknolojiler

Macaw TX-80 Kablosuz Kulaklık (Teknik Özellikler – Ürün İncelemesi – Kullanıcı Yorumları)

Macaw firmasının pazara sürdüğü Macaw TX-80 Bluetooth Kulaklık ailesini sizler için inceledik. Cihazın tüm teknik özelliklerini, detaylı incelemesini ve kullanıcı yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

Amazon

Amazon Tarafından AmazonBasics İsimli Powerbanklar Geri Topluyor

Amazon tarafından üretilen ve son kullanıcıya satışı gerçekleştirilen AmazonBasics isimli taşınabilir şarj cihazı için toplatılma kararı alındı.

Lg

LG 2019’da Akıllı Telefon ve Akıllı Saat Modellerinin İsimlerini Değiştirecek

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan LG G serisinin değişime uğrayacağı haberlerinden sonra alınan bazı isim hakları ile LG firmasının yeni model isimleri de netleşmeye başladı.

Teknoloji Gündemi

Şarjdaki Elektronik Sigara Patladı, Ev Küle Döndü

Denizli’de gece saatlerinde elektronik sigarayı şarja takarak yatan bir aile gece yarısındaki palama sesi ile uyandı. Patlayan Elektronik Sigara tüm evi küle çevirdi.

Giyilebilir Teknoloji

Yeni Jabra Elite Sport Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı

Bluetooth Kulaklık noktasında tercih edilen markalardan birisi olan Jabra tam kablosuz kulaklık serisi Yeni Jabra Elite Sport modelini ülkemizde satışa sundu.

Xiaomi

Xiaomi AMAZFIT Arc (A1603) Akıllı Aktivite Bilekliği İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Xiaomi firmasının yeni Akıllı Bileklik Modeli olan Xiaomi AMAZFIT Arc (A1603) Akıllı Aktivite Bilekliğini sizler için İnceliyoruz. Ayrıca Kullanıcı Yorumlarını da bir araya getiriyor olacağız.

Samsung

Samsung Gear S3 Modelinde Tizen 3.0 Güncellemesi Sonrasında Sorunlar Çıkmaya Başladı

Geçtiğimiz günlerde Tizen 3.0 Güncellemesi alan Samsung Gear S3 modelinde Batarya Tüketimi ve Güç Tasarruf Modundan Çıkış gibi konularda sıkıntılar yaşanmaya başladı.

CepSeyir

Ember Seramik Akıllı Kupa Starbucks Şubelerinde Satılacak

Akıllı Bulaşık Makineleri üzerine faaliyet gösteren Ember firmasının Ember Akıllı Seramik Kupa serisi yakında Starbucks Şubelerinde satılmaya başlanacak.